reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Anuleczka a Ciebie badają po ktg? Bo mnie nie badali...

Ja właśnie zamówiłam jeszcze jeden kocyk minky, pieluszki muślinowe, falbankę maskującą dół łóżeczka i hmm poduszkę do wózka tak prawie płaska :-) No chyba mi to humor poprawiło na dziś :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak ostatnio po ktg mnie lekarka zbadala. Co prawda w poradni byla moja lekarka prowadzaca wiec pewnie dlatego, ale w czwartek jej nie bedzie a ja poprosze tez o sprawdzenie szyjki... nie wiem, ale wole wiedziec na jakim jestem etapie...
 
Anuleczka a Ciebie badają po ktg? Bo mnie nie badali...

Ja właśnie zamówiłam jeszcze jeden kocyk minky, pieluszki muślinowe, falbankę maskującą dół łóżeczka i hmm poduszkę do wózka tak prawie płaska :-) No chyba mi to humor poprawiło na dziś :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Tekila a gdzie zamówiłaś ta podusię? I jakiej jest grubości?:)
 
Nie tam przychodzi tylko taka polozna z poradni gin ona podlacza na ktg Nas po spojrzy ze ok i Cie odlacza i od niej niewiele sie dowiem.
 
Codziennie rano wchodzę na forum z ekscytacją czy któraś nie urodziła przez noc :D
Ja jeszcze dostałam wczoraj wielkie pudło z ubrankami i musi moja mała jeszcze min. 2 dni się wstrzymać żebym zdążyła to wszystko ogarnąć, muszę znowu wszystko przeorganizować... Jak się z tym uporam to policzę ubranka, ale myślę że pajacy 56 to mam chyba z 50...
Wczoraj rano jak się obudziłam to pierwszy raz miałam taką myśl, że cieszę się że nie muszę iść do pracy... U mnie pogoda nie rozpieszcza. Szaro, buro i ponuro.
 
Jurczu ja mam dokladnie to samo, też wchodzę co chwila sprawdzic czy ktoras nie urodziła. Ja to kurde mam wszystko dla mlodej, nic juz nawet nie kupuje. Triche żałuję, że tak wczesnie sie za to wzielam przynajmniej teraz.mialabym zajecie
 
reklama
Do góry