reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Wiktorka, ale u nas jest tak ze jesli powiesz ze nie zyczysz sobie gosci to nie wpuszcza nikogo. Zawsze pytaja do kogo itd Jak tescie chca posiedziec na korytarzu to jaki problem ? Ale noworodka tez nie wyniosą na korytarz wiec posiedza, ale sami.
Ja lubie gosci, mnie moga odwiedzac zaraz po porodzie, i nawet jesli nie rozumiem jak ktos nie lubi to zawsze to szanuje , dzwonie i pytam czy ktos ma ochote zebym odwiedzila.
 
Dziewczyny, nie tak dawno jeszcze ja pisałam na tym forum i przeżywałam ciążę i pierwsze tygodnie tuż po niej. Teraz mój synek ma 1,5 roku (drugi prawie 4 lata) :) Założyłam niedawno bloga o fajnych książkach i zabawkach dla najmłodszych, zapraszam. Ostatnio pisałam m.in o czarno-białych książeczkach dla najmłodszych. Słyszałyście o nich? Będziecie pokazywać dzieciom? Jeśli tak, to zapraszam na konkurs - można wygrać roześmianą książkę dla najmłodszych "Raz, dwa, trzy - patrzymy", która pomaga stymulować wzrok niemowlaków. Zasady są banalnie proste więc serdecznie zapraszam :) Link do: Cudowne i pożyteczne: Kontrastowe książeczki dla niemowląt - nasze top 3
 
Witam. Ja leżę od soboty na podtrzymaniu. Miałam bardzo silne skurcze i musieli mi podać fenoterol. Powstrzymuje skurcze Ale wywołuje kołatanie serca masakra jakaś.
Ciekawa jestem ile mają mnie tak zamiar trzymać. Dzisiaj mam 36tyg i 3 dni.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tola ja robię tak samo, ja jestem osobą która potrzebuje chwili wytrzchnienia w trudnych sytuacjsch i wiem, że zaraz jak.urodze to bede bez zycia i ten jeden dzien dobrze mi zrobi
 
Loco pewnie z tydzien cie potrzymaja.
Ja całą noc nie spalam co chwile skurcze, co chwile brzuch twardy. Do tego moje koty chyba cierpią na bezsennosc bo całą noc chodzą po domu czym mnie doprowadzają do bialej goraczki
 
Loco to tak jak piszę Wiktoria tydzień pewnie zostajesz, żeby steryd zadziałał, ale postaraj się nie martwić bo spokojnie możesz wtedy rodzić! Steryd dwa dni potrzebuje, żeby zadziałać!

Wiktoria no coraz bliżej i bliżej ten poród, szkoda, że tak m
na raty to się dzieje...Ale dasz radę!

Ja się wkurzam bo Młody ba złość się jakoś mniej rusza, zaraz zacznę żałować, że wyszłam że szpitala!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie go muzyka staram się obudzić :-) chyba przynosi powoli efekty :-)
Ech co za dziecko :-) cały czas rusza się tak, że hej a nagle na koniec sobie robi takie wolne dni! :-) no jak tak można :-) :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie moja też tak czasami straszy i ruszać sie nie chce, a ja prawie zawału dostaje... A wczoraj myślałam, że się zaczęło bo brzuch twardniał i bolał ale poleżałam,poszłam pod prysznic i przeszło.
 
Do góry