reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

No właśnie go muzyka staram się obudzić :-) chyba przynosi powoli efekty :-)
Ech co za dziecko :-) cały czas rusza się tak, że hej a nagle na koniec sobie robi takie wolne dni! :-) no jak tak można :-) :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
mój się zazwyczaj budzić jak siadam przed tv i zaczynam oglądać jakiś film, wtedy szaleje a jak juz jest jakas akcja i muzyka dość wyraźna to sobie skacze oczywiście coraz zadziej bo ma mniej miejsca ale wystarczy mi ze się obróci trzy razy to już jestem spokojniejsza
 
reklama
Moj mały to szaleje zazwyczaj i mamusi spac nie daje czasem mam wrażenie ze ośmiornica w moim brzuchu zamieszkała, wczoraj to nawet sie zastanawiałam gdzie sie podziała moja wątroba bo na jej miejscu wyraźnie jakaś rączkę wyczuwałam:) ale nawet on ma "ciche" dni i musze go budzić, zazwyczaj cos słodkiego wystarcza polozna mi poradziła zeby sie napić bardzo zimnej wody a jak to nie pomaga to ciepła kąpiel:)
 
Aaa miałam Wam napisać, że warto do torby dopakować- mały pojemnik z cukrem, herbatkę i kawę bo tego nikt Wam nie da w szpitalu... długopis(np jak każą zaznaczyć ruchy dziecka) z dwie pary zwykłych majtek jakby alarm był fałszywy a nie chcą już wypuścić ze szpitala, koniecznie kubek i sztućce. Mi zabrakło też czegoś do mycia twarzy(tonik )Warto też mieć w aucie poduszkę żeby później mąż przyniósł, osobiście muszę mieć coś małego pod głowę.I jakieś jedzenie na czas kiedy już można jeść a jeszcze nie ma śniadania ( batonik, gorący kubek czy coś). Bo ja miałam torbę że sobą taka do porodu i akurat tego nie miałam.. .

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja się boje bólu,że nie dam rady ogólnie chyba to jest strach przed nieznanym... Już od jakiegoś czasu odczuwam jakiś wewnętrzny niepokój. Wcześniej myślałam,że to od nie pozałatwianych spraw a teraz już wszystko załatwione i zrobione a niepokój nadal odczuwam...
 
Do góry