reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Tylko ze akurat przenioslam siebie i męża do innej przychodni,nie znam tam lekarzy bo w tym tyg zapisywalam i nie wiem na kogo bym trafila,a ciul tam..
 
reklama
Patrish super ze sie w koncu udało:)
To chyba trudno Ci było uwierzyć w 2 kreskę na teście:)
Przyjęłam to ze spokojem zostawiłam test w łazience i stwierdziłam że nic tylko wizyta u ginekologa bo to nie może być prawda.Dopiero zaczęło do nas dochodzic że będziemy rodzicami jak mi się brzuszek pokazał czyli tak w maju a już na zwolnieniu w lipcu zaczęliśmy wszystko sobie organizować rodzinę też późno poinformowalismy
 
Ja pod koniec czerwca:)
O to też długo wytrzymałas ja stwierdziłam że jeśli upały będą mi pozwalały na pracę to i ten lipiec popracuje ale 10 lipca się poddalam inna dziewczyna z którą pracowałam poszła na zwolnienie od razu jak się dowiedziała więc stwierdziłam że nie będę sobie flaków wyprowac.
 
Ja chciałam pracować do końca sierpnia ale dostałam zakaz od lekarza,ale teraz myśle,że to było dobre bo odpoczęlam trochę i jestem gotowa aby dzdzia już buła z nami:)
 
Ja chciałam pracować do końca sierpnia ale dostałam zakaz od lekarza,ale teraz myśle,że to było dobre bo odpoczęlam trochę i jestem gotowa aby dzdzia już buła z nami:)


ja chyba dzięki zwolnieniu poczułam coś takiego jak instynkt, wiesz jak się chodzi do pracy spędza tam praktycznie 12 h a w weekend tez coś się dłubie i jest w kontakcie mailowym to człowiek nie ma czasu na myśl o dziecku wiec mi to zwolnienie się przydalo
 
reklama
Beatka w sumie nie dziwię się, też bym się o te dwa tygodnie nie kłóciła :-) miesiąc to co innego ale dwa tygodnie to tam trudno :-)


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie no to zalezy ile bede w plecy z macierzynskim moze to bedzie kwestia kilku dni zanim maly sie urodzi po terminie,moze dwoch a moze jednego:) tak palnelam ze dwa tyg..odpowiedz zna Bartuś:)
 
Do góry