reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Z tym magnezem to ja miałam w sumie 8 tabletek w najgorszym czasie, bo miałam badany i miałam niedobór. Miałam magne b6 i aspargin, a potem wmniejszyłam ilość tabletek i zaczełam brać slowmag, bo ponoć ma większą dawkę. Co do wchłanialności to moja lekarka powiedziała, żeby nie brać razem z witaminami, tylko odczekać co najmniej 2 godziny od witamin... Zresztą ja od 36 tygodnia miałam zmnieszaną ilość stopniowo i teraz już od 19 mam zero tabletek i mam tylko brać doraźnie jakby jakiś skurcz łydki czy czegoś bardzo mi dokuczał, ale na razie teraz cisza...

Na ktg na razie spokój, coś tam delikatnie się pisało, ale to wg mnie takie zwykłe stawianie się brzucha. Za to z nerwów dostalam ciśnienia. Następne ktg dopiero 30 września, czyli w termin z usg z 13 tc.
 
Ja też biorę magne b6x4 plus to co mam jeszcze w leku Restonum, ale średnio daje radę. Niestety w ciąży ponoć to naprawdę magnez jest wysysany z nas :-\ brałam też aspargin ale było jeszcze gorzej :-\

A teraz już i tak kazała odstawić magnez więc.....:-(

A ja się jakoś tak wyluzowałam , że naprawdę mi aktualne się przestało aż tak spieszyć :-) może to strach przed porodem ( nie przed bólem tyko ewentualnymi komplikacji bo ja się panicznie boję szpitali)

Uznałam, że skoro moja gin nie zrobiła mi teraz tego gbs to ja jednak czekać nie będę do następnej wizyty w 38tc bo to za późno. Zadzwonię do niej w ten poniedziałek i pogadam. Fakt, że zrobić mi nie mogła nawet bo globulki biorę do dziś włącznie ale mogła przecież skierować mnie w następnym tygodniu będą to badanie....

A i od tych moich wczorajszych porządków itp plecy mnie bolą cały czas do teraz włącznie :-\ przesadziłam...

Kamila miło Cię widzieć :-) co u Ciebie???

Patrish i jak? Coś minęło?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


jest lekkie swędzenie ale daje rade kręcąc się po kuchni najlepiej to bym na golasa biegała aby mnie nic nie dotykalo ale tak się nie da bo zimno strasznie, boje się ze w nocy będzie to samo bo podobno przy cholestozie to swędzenie stop i dłoni się nasila wieczorami. U mnie to może trwać jakiś czas ale nie jestem pewna bo któregoś dnia obudziłam się z podrapanym kostkami, myślałam ze paznokciem zahaczylam a może się okazać ze ja przez sen porostu już sie drapałam od jakiegoś czasu
 
Tylko pamiętaj, że można sobie wkręcić pewne rzeczy, ja im bardziej myślę o nocy i moich nogach tym bardziej się zaczyna dziać. Dobrze jest też mózg zająć czymś innym. Ale wiadomo trzeba się obserwować.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
wiem wiem dlatego nie chce narazie dzwonić do lekarza poczekam do jutra jak dziś będzie to samo idę zrobić te badania dla świętego spokoju, narazie wiypilam dwa wapna przed spaniem wypije jeszcze jedno i zobaczymy co się będzie dziac
 
Hej dziewczyny, ja listopadowka ale podczytuje Was na bierzaco bo termin cc planowany na pazdziernik.
Przepraszam, ze sie wcinam w dyskusje ale wole uprzedzic.
Patrish-ja bym nie czekala do jutra... cholestaza to bardzo powazna przypadlosc ktora zagraza zyciu dziecka! Gin.ostatnio mi opowiadal ze dziewczyna w 36 tc przyjechala do szpitala z cholestaza ciazowa i niestety bylo juz za pozno...plod obumarl :-( a zwlekala z pojsciem do lekarza 3 tygodnie.

Pozdrawiam pazdziernikowe mamusie :-)


Jestem w 34 tygodniu ciąży [emoji173]
 
Hej dziewczyny, ja listopadowka ale podczytuje Was na bierzaco bo termin cc planowany na pazdziernik.
Przepraszam, ze sie wcinam w dyskusje ale wole uprzedzic.
Patrish-ja bym nie czekala do jutra... cholestaza to bardzo powazna przypadlosc ktora zagraza zyciu dziecka! Gin.ostatnio mi opowiadal ze dziewczyna w 36 tc przyjechala do szpitala z cholestaza ciazowa i niestety bylo juz za pozno...plod obumarl :-( a zwlekala z pojsciem do lekarza 3 tygodnie.

Pozdrawiam pazdziernikowe mamusie :-)


Jestem w 34 tygodniu ciąży [emoji173]


:nerd:Ja rozmawiałam ze swoim lekarzem mówił ze jak się będzie to nasilać to IP on na wizytę zaprasza w poniedziałek ( nie bede zwlekac 3 tygodnie bo za trzy pewnie juz bede rodzic )wcześniej spytałam czy da mi skierowanie na badanie biochemiczne krwi dziś abym mogła sprawdzić wskazania to powiedział ze musi zobaczy najpierw czy to napewno ma związek z wątrobą a to się wiążę z wizyta i koleczko się zamyka wiec stwierdziłam ze jeśli w nocy będzie to samo co dziś idę sama do laboratorium:crazy:małego naszczescie cały dzień w brzuchu czuje zaraz dam mu słodkie jabłko to powinien jeszcze bardziej się rozruszać niż po kanapce z drzemem :eek:
 
reklama
Do góry