reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

A na ktg u mnie dalej cisza...
Odebralam wyniki i jestem tym magnezem zalamana znow ponizej normy,zjadlam juz 3 opakowania 3 razy dziennie lykam pojde w tyg na wizyte i ciagle mi o tym ona truje a mi nic nie wzrasta:/ moze ten magnez jest do d....jaki Wy kupujecie?
Beatka zobacz na instrukcji ile trzeba brać bo mi pani w aptece uświadomiła ze każdy magnez to inny i inne dawki jeden nawet taki miałam ze 6 dziennie się go brało a drugi 4 bo też myślałam że nie działa a brałam tylko po dwa wiec może w tym tkwi problem choć nigdy nie robiłam badań na magnez za to odebrałam badania a tu hemoglobiny 10.9 spadła a już i tak biorę lekarstwa na to masakra to po porodzie pewnie będzie znowu bardzo niski i nie będą przez to chcieli mnie wypuścić ze szpitala
 
reklama
To ja 37t6d :) ja MagVit B6, bo to to samo co Magne B6 tylko tańszy, miałam brać do końca września ale chyba odstawię bo nie mam żadnych skurczów chyba nawet przepowiadających. Też nie wiem jaki mam poziom bo nie robiłam wcale ani żelaza ani magnezu, lekarz niczego takiego mi nie mówił...
 
Wiesz co Świstak ja też porównywałam dawkowanie Magne i Magvit i ilość magnezu jest taka sama ale dawkowanie inne więc to mega dziwne... Ale jak sprawdzałam w necie ilości potrzebne kobietom w ciąży to nawet te 6 to mało :p
 
A mi pierwszy raz w lipcu zapisala Asmag a to wydaje mi sie jakis najzwyklejszak i pewnie nic mi nie daje a bralam 4-6 dziennie 3 op zjadlam a magnez ponizej minimum...pojde do apteki to kupie ktorys z tych co polecacie
 
To glupie pakowac w siebie ten magnez skoro on sie nie wchlania. Lekarz nie zwrocil na to uwagi ?
Zobacz co pomaga wchłaniaćmagnez i wtedy łykaj.
Ja mialam taka dawke ze bralam raz dziennie. tak bylo na ulotce. Niestey nie pamietam co to bylo, tylko ze ja nie mialam pewnie takiego problemu jak Ty. Ale chWcialabym pomoc, stad pisze, zebys zwrocila uwage na to co bierzesz z magnezem , zeby on sie wchłaniał. Wszystko moze przez nas przeleciec, zelazo tez , czesto ktos lyka garsciami a nie pomysli o wit c, krora pomaga sie wchlaniac.
 
Tola no rzeczywiście racja, nie pomyślałam o tym...

patrzę w necie właśnie na opakowanie tego czegoś co biorę i ma tylko 20mg jonu magnezu a przykładowo magne b6 albo magvit 48 :/ to o czym my tu mówimy
 
Ja też biorę magne b6x4 plus to co mam jeszcze w leku Restonum, ale średnio daje radę. Niestety w ciąży ponoć to naprawdę magnez jest wysysany z nas :-\ brałam też aspargin ale było jeszcze gorzej :-\

A teraz już i tak kazała odstawić magnez więc.....:-(

A ja się jakoś tak wyluzowałam , że naprawdę mi aktualne się przestało aż tak spieszyć :-) może to strach przed porodem ( nie przed bólem tyko ewentualnymi komplikacji bo ja się panicznie boję szpitali)

Uznałam, że skoro moja gin nie zrobiła mi teraz tego gbs to ja jednak czekać nie będę do następnej wizyty w 38tc bo to za późno. Zadzwonię do niej w ten poniedziałek i pogadam. Fakt, że zrobić mi nie mogła nawet bo globulki biorę do dziś włącznie ale mogła przecież skierować mnie w następnym tygodniu będą to badanie....

A i od tych moich wczorajszych porządków itp plecy mnie bolą cały czas do teraz włącznie :-\ przesadziłam...

Kamila miło Cię widzieć :-) co u Ciebie???

Patrish i jak? Coś minęło?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry