reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Hej diewczyny,
A propos cholestazy.. Ja jestem w 38 tyg i od ok 2 tyg mialam straszne swedzenie skory, stopy, rece, cialo-glownie w nocy.
Moj lekarz zlecil mi:
1. AST 15 PLN
2. ALT 15 PLN
3. Kwasy zolciowe 28 PLN

Okazalo sie ze wszystko jest ok. Moj lekarz stwierdzil ze ten swiad to efekt juz mocno opuchnietych dloni i stop, naciagajacej sie skory.
Ale sprawdzic warto!

Dziewczyny jak sie czujecie ?
Bo ja juz krecka dostaje z tego czekania, slabo spie, skupic na niczym sie nie moge i caly czas wsluchuje w cialo czy to aby nie juz ...
 
reklama
O matko mi też już się w głowie przewraca. Postanowiłam kolejny raz wyprać ręczniki dla maleństwa.
Byłam w pracy jeszcze dziś dowieźć zwolnienie to też już słyszałam, że wszyscy obstawiali, że już urodziłam.
Ja chcę żeby to było już. Nie mam co liczyć na pomoc mojego męża w przyspieszeniu, bo on się boi teraz jak malutka jest tak nisko :(
 
No ja juz chyba torby z 5 razy przepakowalam.. Juz sama nie wiem co sobie jeszcze wymyslac. Mu wczoraj sprobowalismy naturalnej indukcji, ale stwierdzilismy ze nam jakos tak dziwnie :)
W nocy dostalam boli brzucha jak na miesiaczke i juz myslalam, ocho chyba rodze ... Ale najwidoczniej to tylko skurcze przepowiadajace ..
Oszaleje z tego czekania i zdenerwowania chyba ..
 
Dziewczyny ja też bym chciała już. jestem psychicznie tak zmęczona. szczególnie, że jak tylko moja mała zaczyna się więcej ruszać to zastanawiam się czy jej ten puls nie skacze. Wczoraj jak byłam na ktg to miała dwie takie akcje że tak skakała,że puls po 200 to aż mi skurcz porodowy wyszedł.
 
Ojej , wlasnie to zmeczenie psychiczne, u mnie dochodzi jeszcze okropne zdenerwowanie..taki telep wewnetrzny.
A czemu Ty masz KTG robione? Przez wysokie cisnienie? To Ty juz chyba bardzo blisko skoro skurcz wyszedl...
 
A na ktg u mnie dalej cisza...
Odebralam wyniki i jestem tym magnezem zalamana znow ponizej normy,zjadlam juz 3 opakowania 3 razy dziennie lykam pojde w tyg na wizyte i ciagle mi o tym ona truje a mi nic nie wzrasta:/ moze ten magnez jest do d....jaki Wy kupujecie?
 
Antek2016 co 3 dni muszę robić bo u dziecka jest podejrzenie tachykardii. No to już 37t i 4d także już bardzo chętnie urodzę.

Betka ja brałam magne B6 4 razy dziennie ze względu na tą szyjkę. Ale nigdy badań na zawartość magnezu nie miałam robionych więc tak na prawdę nie wiem jak on jest skuteczny
 
Antek2016 co 3 dni muszę robić bo u dziecka jest podejrzenie tachykardii. No to już 37t i 4d także już bardzo chętnie urodzę.

Betka ja brałam magne B6 4 razy dziennie ze względu na tą szyjkę. Ale nigdy badań na zawartość magnezu nie miałam robionych.

O ja Cie! Przekopane! Ale bedzie na pewno wszystko dobrze!!
To my prawie co do dnia, u mnie 37 tyd 5 dzien :)
 
reklama
A na ktg u mnie dalej cisza...
Odebralam wyniki i jestem tym magnezem zalamana znow ponizej normy,zjadlam juz 3 opakowania 3 razy dziennie lykam pojde w tyg na wizyte i ciagle mi o tym ona truje a mi nic nie wzrasta:/ moze ten magnez jest do d....jaki Wy kupujecie?


ja robiłam badania magnezu i żelaza bo mnie miesiąc temu łydki strasznie bolały i mialam dziwne skurcze ale wyniki miałam ok wiec nic nie kupowałam za to na początku ciąży jadłam fajalit dla mam a do dnia dzisiejszego jeszcze kwas foliowy
 
Do góry