reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Betka i Ty juz chyba masz finisz, to ja bym magnezu nie brała. Tylko ja nie jestem lekarzem.

Ale nawet w okresie laktacji też potrzebna jest większa ilość magnezu niż u dorosłego nie w ciąży, więc nie chcę nie brać wcale.
Nie posłuchałam męża a radził mi żebym kupiła z innej firmy, nie mogę całkiem nie brać magnezu bo jednak piję jedną kawę dziennie przez całą ciążę, nogi mi latają co położę się spać itd itp. tylko za pozno zczaiłam, że biorę byle co, a wkurza mnie ze pojde do swojej gin we wt a ta wielkie wywody, że nie biorę:/ no jak do dziecka do mnie
 
Dziewczyny to naprawdę groźne. Leżałam juz na oddziale I w ciągu 24h tak skoczyły wyniki przy cholestazie, że nagle konczylismy tą ciążę w 34+2. Jak to mój lekarz powiedział. Lepiej niech dzieci dojrzewają dalej na neonatologii niż miałyby nie przeżyć nocy w brzuchu... ja ze swędzeniem na tym etapie ciąży jechała bym na ip

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamiladon-wlasnie to samo mowil moj lekarz. Podkreslal ze lepiej wywolac porod niz dziecko mialoby nie przezyc. Uczulal mnie na to kilka razy na ostatniej wizycie dlatego postanowilam zabrac glos w tym temacie.

Jestem w 34 tygodniu ciąży [emoji173]
 
Ja to bym nie czekala na wizyte tylko podeszla do laboratorium , ja bylam w alabie pod domem, robisz rano pobranie krwi, wyniki masz wieczorem i masznz glowy nerwy. Alab ma sklep online, tam mozesz zamowic i oplacic badania, potrzebne jest ALT AST i kwasy zlociowe. Jak wyniki wychodza w normie to nie ma.powodow do obaw. Ale moj ginekolog mowil ze cholestaza to bardzo powazna rzecz, nie ma co czekac..
 
Beatka u mnie na ktg tez cisza nawet skurcze mniejsze niż ostatnio oxy nie dostałam bo stwiedział ze jest jeszcze wszystko za wysoko i za twarde wiec czekamy dalej
 
reklama
a brzuch boli was? Skąd lekarz moze wiedzieć, że u mnie to już? Przeciez z taką szyjka moge chodzic i chodzic ? Moze chodzi o ten bol brzucha i kręgosłupa?
 
Do góry