reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Mi pobrał w piątek i w czwartek powinnam mieć wynik. U mnie chyba koniec badań tym bardziej, że ostatnie wyszły rewelacyjne. Pokój mojej dziewczynki prawie gotowy, brakuje dodatków firan i łóżeczka jak skończę pokaże wam efekt


już nie mogę się doczekać twoich zdjec, my niestety bedziemy mieć Wiktorka u siebie w pokoju wiec mnie cala zabawa z urządzaniem pokoju ominela
 
No mnie narazie też ta przyjemność ominęła ale to była nasza decyzja,że mała będzie u nas. Bo pokój dla niej mam ale urządze jak będziemy ją przenosić:)
 
Termin porodu 12.10.16
Wizyta 12.09 - szyjka miekka, skurcze w pachwinach, twardy brzuch, dziecko nisko - diagnoza urodze przed terminem.
Wizyta 19.09 - rozwarcie 2 cm, skurcze w pachwinach niereguralne, ich intensywność i siła wzrasta podczas chodzenia oraz wieczorem gdy mała intensywnie fika, twardy brzuch, bóle w podbrzuszu, ktg serduszka - 115.
Wieczorem zaczął odchodzic czop.

Jak myslicie powinnam bać sie porodu? To koncowka 36 tyg.
Czy któraś z Was ma podobne objawy?
 
Joniz, ja urodziłam w 36tc6d i wszystko jest ok. Nie masz się czego obawiać, chociaż faktycznie wszystko wskazuje na to, że niedługo się zacznie. Trzymam kciuki!

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry