reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Justi chyba serio przesadzasz pisząc, że robię dramat skoro ja sama napisałam, że dobrze, że to tylko pół roku i nie czeka nas wyjazd urlopowy z takim malcem.
A zakup nowego auta, którym mąż jeździ codziennie kilkadziesiąt km kontra wózek na pół roku to dla mnie dwie różne sprawy. Zresztą my już jakby temat dziecka odsuneliśmy od siebie bo nie mieliśmy już szans po 10 latach wg lekarzy i jakby różne wydatki poszły na inną stronę. Stąd nagle cały wyprawkowy galimatias dał nam w kość.
Zresztą pisałam również, że zmiana nie wchodzi w grę jak u niektórych bo się nie da więc o czym piszesz???
A kolejny raz pytam czy wymiana opinii i zdań na temat tego co mamy to już marudzenie ? Można tylko pisać jak mi dobrze itp? Chyba mogę skomentować mój własny wybór skoro okazał się nie do końca dobry???

Patka mój adamex też ma tyle[emoji3]

Napisane na Nexus 7 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Agica, Patrish dziekuje za nadzieje ;)
U nas pogoda dupiata okropnie. Ciagle leje i leje


u mnie dziś pochmurnie jeszcze w piżamach siedzę ale założyłam polar, nie chce teraz się przeziębić wiec profilaktycznie wapno z witaminka c :) zamiast malej kawy w południe sobie strzelilam.

te moje tableteczki chyba pomagaja nie mam tak bardzo twardego brzucha i trochę mnie ciągnie wiec mały chyba jeszcze trochę w brzuchu posiedzi, wczoraj nawet zdecydowałam się wyjść na 30 minutowy spacer i skonsumować pewnie ostatnie tego lata lody - borówkowe :tak:

dziś chce skończyć tez prasowanie ubranek, kurcze zauważyłam ze mam sporo body wiec chyba będę musiała dokupić jeszcze jakieś spodenki albo śpiochy bo tego o polowe mniej, pewnie białe bo będą pasować do tych kolorowych śliczności od siostry
 
Ruda dla mnie to rzaden problem tylko napisałam rozmiary gondolo żebyście mogły sobie wyobrazić mniej więcej wielkość. Nigdy nie narzekałam a nawet sie ciesze z takiej dużej bo mała bedzie miała więcej miejsca:)
 
Ruda kurde co za porownanie? Mozesz i na pieszo chodzić tylko po co takie przyklady? Dziewczyna napisała o swojej trosce po co na nią naskoczylyscie? Ja Tekile rozumiem choć faktycznie u nas o wozku decydowalo to czy sie zmiesci do bagażnika to był główny wyznacznik. Natomist uwazam, że gadanie teraz i naskakiwanie na nią jest nie fair. To jest forum i wszystkie piszemy o swoich problemach i troskach malych i duzych.. i nie ma co sie dziwić, ze kupujac auto nie myślała o tym czy zmiesci sie wózek z,tego co wiem Tekila miała duże problemy z ciążą zresztą jak i ja.
 
Nie specjalnie, boli brzuch i tyle. W piatek bylam u lekarza rozwarcia nie ma.
Betka nie wiem czy cały szczerze mówiąc w każdym razie przebieglam sie po schodach i poczulam, że coś wylecialo i takie uczucie jakbym sie zsikala, a na wkladce żelowy sluz (przepraszam za opis)
 
też uważam, że niepotrzebne było to naskakiwanie na tekilę,dziewczyna napisała o "swoim problemie" i tyle.
Ja nie mierzyłam jeszcze wózka do auta, ale muszę koniecznie to zrobić - będzie jak będzie jakoś damy radę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny tylko bez nerwów, wdech wydech koniec tematu auta a raczej bagażników

pokazywać mi tu swoje ulubione ubranko dla malucha :rolleyes:
 
Do góry