reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ja w sumie pierwszy taki wyjazd to chyba dopiero w święta planuje, choć wczoraj mąż stwierdził, że w tym roku zostajemy w domu.. Ale myślę, że jeżeli Borys będzie zdrowy itp to można pojechać :-)

Ja właśnie skończyłam ogarniać mieszkanie i musiałam się położyć bo plecy zaraz mi rozerwie... Ale odkurzyłam podłogi, starłam kurze, kuchnie ogarnęłam bo wczoraj późno wróciłam ... jeszcze podłogi umyć i łazienkę..Ale to za chwilę jak poleżę :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiktorka jeszcze nie słyszałam o niemowlaku ktory nie lubi autem jeździć a z takim małym to najłatwiej mu to wszystko jedno gdzie jest dopóki mama z cycem w pobliżu sie kręci:)
A na wyjazdy jak sie ma dzieci to polecam bagażnik dachowy, nam sie bardzo przydaje no i w samochodzie więcej miejsca i łatwiej sie podróżuje :)
 
A ja przy pierwszym dziecku wcale nie miałam auta. Jeździłam z małym pociągiem (w foteliku, bo potem musiałam się przesiąść do auta - ktoś mnie odbierał) i dodatkowo z kontenerem z kotem. Wózka nie używałam wiele, więc z nim nie podróżowałam. Chyba wszystko zależy od człowieka i nastawienia. Nie ma co się przejmować bagażnikiem.
 
Dzidzia na pewno zdąży przyjść :)
No z tymi autami to damy radę. Jesteśmy tylko we dwoje wiec najwyzej torba bedziie z przodu siedziec :p bo ja i tak z dzieckiem z tylu.
My to w ogóle planujemy na sylwestra jechac i w grudniu do Pragi, zobaczymy tylko jakim mloda bedzie dzieckiem i czy bedzie lubila jezdzic autem.


jak ty cala ciaze jezdzilas autem to maluszek bedzie to tez pewnie uwielbiac, dzieciaki mojej siostry to odraazu po wejściu do samochodu były zadowolone i zasypiały :) tak ich fajnie byjalo
 
Justjesem wiesz nie stać mnie na wózek droższy niż ten co kupiliśmy więc średnia tą wypowiedź. A już nie można nic napisać? Wózka raczej w salonie się nie pakuje do auta prawda? I raczej trudno sobie to wyobrazić skoro oboje z mężem byśmy pewni, że zajmie mniej miejsca. Chyba po to jest forum aby wymienić takie uwagi itp.

Agica dobra myśl z tym bagażnikiem na dach, w sumie nawet o tym nie pomyślałam, że taki można nabyć i o ile większa przestrzeń :-)



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie pewnie nikt nie pobije z rozmiarami wózka bo gondola ma 80cm w środku i 85 ns zewnątrz:) ale wszystko się pięknie mieści do naszego bagażnika:)
 
Co to wogole za problem. Miesci sie miesci. Ja jezdzilam z malym w seicento a tam bagaznik na dwie reklamowi. Odczepialismy kola stelarz na styk.a na.to.gondola. torba pod nogi. Da sie da sie? A czasami.nawet w 5 osob jezdzilismy.
Nie marudzilam bo co to za problem jak sie ma swoje ukochane I wyczekane malenstwo

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry