reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Dzień dobry:) ja też się zastanawiałam czy jak spie bardzo skulona z nogami przy samym brzuchu czy nie szkodze dziecku:oops: Miłego dnia dziewczyny:biggrin2:
 
reklama
Dzidzianapokładzie ja też tak mam ostatnio z tym zamartwianiem , ciąża przebiega prawidłowo , a ja cały czas muszę się czymś przejmować , wcześniej bym chyba nawet nie pomyślała, że aż tyle zmartwień w ciąży sobie można wynaleźć . W sumie dlatego chciałabym jak najszybciej urodzić , znaczy w terminie oczywiście , wydaje mi się że jak już będzie ten dzieciaczek i będę miała na cokolwiek wpływ to będę spokojniejsza , a to jeszcze trzeba czekać i czekać
Mogę ci zagwarantować że po narodzinach będziesz się już martwić cały czas i to chyba do końca swojego życia :) ale do tego uczucia niepokoju idzie się przyzwyczaić :) będzie dobrze!

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
oj tak, to prawda, koniec ciąży to wcale nie koniec zmartwień :) Dziś miałam dłuższą chwilę, żeby móc Was doczytać, bo córka w przedszkolu w końcu po wakacjach :)

co do zmartwień też się martwię czy nie rozpoznam rozpoczynającego się porodu za późno. Z córką był wywoływany więc to zupełnie co innego. A tu też trzeba będzie najpierw opiekę starszakowi zorganizować. No ale śmieje się, że planuję urodzić w jakiś weekend, co by wszyscy do pomocy byli dostępni :)
 
Patrish to ja chetnie na ciasto i kawe wpadnę:)
Macie dziewczyny jeszcze jakies zachcianki? Bo ja codziennie zjadam puszkę ryb w sosie pomidorowym a do tego mleko! Którego normalnie nie pijam:)

Anuleczka ja tez sie martwię opieka nad córa na czas porodu, szczególnie ze one często zaczynaja sie w nocy...
 
Tak z tym zamartwianiem się to rzeczywiście dopiero nas to czeka :-) czasami podczytuje lipcowe mamy i widzę, że łatwo nie jest :-) każda tak chciała szybciej urodzić, że już nie może się doczekać a teraz widzę dużo problemów :-) trzeba będzie oj włączyć 6 bieg :-)

Jak ktoś zaprasza na ciasto i kawę to ja też chętnie wpadnę :-) :-) :-)

Co do zachcianek ja akurat nie mam apetytu, jem bo muszę ale jakoś bez smaku.. Aż się trochę martwię, że jem jednak za mało :-( przed ciąża jadłam 5 posiłków dziennie a teraz jem 3 i to z trudem :-\

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila ja i tak wolę się martwić już malaństwem, które będzie na świecie niż jak jest w brzuszku:) Zawsze to jakieś większe pole manewru jak dzieje się coś niepokojącego.

Ja mam zachcianki na słonecznika. Wcześniej miałam na ogórki gruntowe. ;)

Moja mała dziś wcale nie śpi tylko ciągle się wierci. Aż zaczynam się zastanawiać czy wszystko w porządkuo_O
 
1472733894657.jpg

Dziewczyny mam pytanie czy taka mata jest sensowna? Czy na za mało bajerków? Akurat ktoś sprzedaje za 30 zł i tak myślę czy kupić?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1472733894657.jpg
    1472733894657.jpg
    64,7 KB · Wyświetleń: 262
Ja dzis musialam zwolnic pracownika i tez mam dola. Pani stwierdzila, ze ona o 11 juz nie ma sił, pracujac od 8 i nie jest w stanie podołać obowiazkom...
 
reklama
Do góry