reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Wiktorka skoro musiałaś to musiałaś skoro Pani wielce zmęczona po 3h pracy o_O jak by na kopalni pracowała:D tylko Ciebie szkoda bo kiedy odpoczniesz...
 
Niektorzy sa tacy,ze przemeczac sie nie lubia..
I dupka blada wykupili mi,zla jestem na siebie bo wczoraj nie wzielam tego kombinezonu,ale na poprawe humoru kupilam spodenki i koszulke dla malego:)

Swistak uff to dobrze ze wporzadku u Ciebie:)
Ja dzis bylam na tym posiewie gbs we wt wyniki,oby nic nie bylo..
 
hmm moja gin mi powiedziała ze gbs pobierze za trzy tyg bo to najlepiej w 35 tyg skończonym robić.
jejku zjadłam prawie całą czekoladę a teraz kiełbasę[emoji14]dobrze ze mi córka pomagała przy jednym i drugim... w ogóle mam takiego lenia ze jeszcze nawet małej nie położyłam[emoji14]

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry