reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Mój mąż robi co może, ale że wraca do domu koło 18 dopiero to dużo czasu nie ma, a że jesteśmy po remoncie świeżo to skupia się raczej na skręcaniu mebli, wieszaniu obrazków, podłączaniu różnych urządzeń, więc ja chciałabym te lżejsze rzeczy chociaż ogarnąć, ale i z tym jest ciężko :(

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja ledwo dycham dziewczyny:(
Córa ma dzisiaj urodziny i zabraliśmy ja do zoo:) 6 godzin spacerowania a pozniej jeszcze koleżanki, tort i pobojowisko w domu. Mam dość!
Rybki moj tez średnio mi pomaga :( chyba jeszcze nie zauważył ze jestem w ciazy!
 
Wiktorka ja spakowałam wszystkiego po trzy sztuki czy tam pary jesli bedzie mało to zawsze moze maz czy rodzina dowiesc tak mi sie przynajmniej wydaje ze powinno starczyc jedynie co to wziełam spakowałam wiecej ciuszkow dla małego
 
Dzień dobry z rana ..Czy u Was też będzie taki upalny dzień? Bo u mnie zapowiada się dobre 30 stopni...a ja dziś jadę na ten pogrzeb :'( dobrze, że auto mam z dobra klimatyzacja to najwyżej posiedzę w środku jak będzie zbyt ciepło... w ogóle to uszykowanie rzeczy było wczoraj dla mnie nie lada wyzwaniem... brzuch konkretny a tu weź się wciśnij w coś sensownego i jeszcze cienkiego :-\

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila powodzenia dzisiaj!!!
U nas też ma byc gorąco i z dnia na dzień bardziej. Ja też dzisiaj wyjeżdżam ale po poludniu. Dopiero będę nas pakować.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Swistak zrobie tak samo, po kilka sztuk. U nas dzis 24 stopnie, nie ma tragedii :)
Tekila powodzenia!
W takim razie ja nie mam.co narzekać bo.moj chlop chodzi kolo mnie jak kolo jajka jak tylko jest w domu nic nie pozwala mi robic
 
Hej :)

ja brałam podkładów na łóżko paczkę a wielkich podpasek dwie paczki... a i tak mniejsze mi odnosili...
wkładek laktacyjnych brałam ok 10sztuk. bo je wymienialam często...
musze chyba zacząć rzeczy tez szykować dla siebie jakieś[emoji14]


33tc ♡Tymon♡ +12kg
 
Życiowa ja tez tyle chcialam wziąć, ale nie zmiesci sie wszystko do torby, wezmę zatem kilka sztuk podkładów i zostawie w domu na wierzchu i w razie w moj przywiezie. Mam dwie torby jedna typowo do porodu, druga na wyjście. I tą drugą moj juz przywiezie w dniu wypisu.
Do tej porodowejprzygotowane mam dwie koszule do karmienia ( szukam do porodu jeszdze), szlafrok cienki, japonki i kapciuchy, zel pod prysznic i do higieny intymnej, tantum rosa, 4 pary majtek siateczkowych podklady na dzien i na noc, 5 szt tych podkladow na łóżko, wkladki laktacyjne ( tez wezme z 10 szt), masc na brodawki, z 10 pieluch, chusteczki nawilzone, balsam do ust i krem do twarzy, krem do ciała, wezme dla mlodej z dwa body i spiochy i z dwa pajace, niedrapki i czapeczke, a no i ręczniki dla mnie, wzielam tez krem na odparzenia do pupki.
 
reklama
Do góry