reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ja dziewczyny juz sie oszczedzam ostatnio jak byłam na wizycie i miałam napiety brzuch lekarz mnie opiepszył ze teraz powinnam sie juz oszczedzac. Ale sama po sobie widze ze wszystko szybciej mnie meczy masakra ostatnio pranie wieszałam na dwa razy bo sie zmeczyłam i musiałam usiasc i odpoczac
 
swistak zajebiste!!!! mega mi się podoba :D
szacun bo ja bym oszalała z takimi detalami chyba :)

oj co do zmęczenia to i ja po zapakowaniu zmywarki na przykład czuje się jakbym maraton zaliczyła. .. umycie wanny to tez nie lada wyczyn bo się naschylac trzeba :D
ale już niedługo hehe ;)

33tc ♡Tymon♡ +12kg
 
Ja generalnie przez to, że po kilku minutach kiedy jestem nachylona bolą mnie potwornie plecy to dużo odpuściłam i robi to mąż :-) na szczęście ostatnio jak zrobił mega sprzątanie to wystarczy, że odkurzę podłogi i meble plus trochę ile mogę łazienkę i jest ok :-) uwielbiam porządek ale są sprawy ważniejsze teraz :-) myślę, że tak za miesiąc jeszcze raz maż zrobi trafi mega renament, żeby było tak super :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiktorka mam chyba ten sam ból dzisiaj. Staram się nie łazić ale mój mąż jeszcze się nie kwapi by mnie obciążać i np. Zadzwonić czy dziecko pod drodzecz pracy odebrać z przedszkola!!!

Super procentowa para młoda!!!! Ja też działam - scrapboikingowo - dzisiaj albumy robię i już sobie powiedziałam, że nie idę spać dopóki nie skoncze!!!!


Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry