reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Tekila to napewno przez nerwy albo emocje spowodowane sprawa z ciocia..tez niedawno zegnalismy kogos i mimo ze nie bylam na pogrzebie to jak przezywalam maly byl tez bardzo niespokojny..
 
reklama
20160822_224551.jpg
20160822_224551.jpg
20160822_224551.jpg
20160822_224551.jpg 20160822_224551.jpg
 

Załączniki

  • 20160822_224551.jpg
    20160822_224551.jpg
    276,9 KB · Wyświetleń: 365
Moja mała przestała się tak ruszać intensywnie jak wcześniej i byłam zmartwiona. Ale lekarz powiedział, że teraz to ona już nie będzie kopać tylko się rozpychać więc suchy nie będą tak intensywne. Teraz tylko skupiam się na ruchach małej. wolałabym żeby była bardzo aktywna i dawała mi w kość.

Świstak ja też myślałam, że to suknia ślubna;) :)
 
A ja myślałam że balowa!!!

Tekila współczuję. Bylam na pogrzebie ale w czerwcu. Już wowczas cześć rodziny mi mówiła żebym może nie jechała. Dla mnie to była bardzo bliska ciocia i chciałam być ze względu na moją kuzynke. Splakalam się okrutnie. Mąż musiał dzieci ode mnie zabrać bo Tymek jak widział że ja płacze to też plakał.
Tetaz, na końcu 8 m to nie wiem czy bym pojechała, bo to jednak kawalek drogi.

Nie mam ochraniacza ale na ten moment kupię jakis prosty i uniwersalny. Nadze łóżeczko stoi przy scianie zabudowanej półkami, przez szczebelki książki widać więc będzie przutulniej jak je zakryje. A może potem z pościelą się kupi coś innego. Mialam kiedyś fatetti i te byly suuuuper, wysokie i puchate.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja myślałam, że to suknia ślubna :-) :-) :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


tez się na to biale cudo gapie i patrze no zwariowala jakas mama i ślubna sukienkę pokazuje dopiero potem zauważyłam ze wzór na tapecie który notabene był u mnie dwa lata temu wygląda ciut przyduzawo w tej perspektywie, ale w życiu bym nie pomyślała ze to coś na butelkę. Tyle światełek i ozdób na pewno będzie świecić w oczka maluszkowi bo kryształki zbierają światło z całego pomieszczenia wiec ja bym się nie zdecydowała na taki gadzet. Odpadnie jedno świecidełko i nim się mama zorientuje maluch będzie mial to w ustach. Przepraszam ze ja tak wisielczy humor od rana mam , ale Wictorek nie chciał się ruszać rano i biegałam ze stetoskopem cala w nerwach się w nocy udusił :(

a przy okazji witam wszystkie mamy :)
 
reklama
swistak ale świetna! a garniak na drugą będziesz robiła? ;)
ja uwielbiam takie rzeczy :)

wstałam oczywiście cala obolala. .. standard. ..
znalazłam wczoraj zdjęcie z 12.07 jaki ja miałam mały brzuch... wtedy się jeszcze wydypialam w miarę[emoji14]
leżę i nie chce mi się wstać nawet... mała przyszła do mnie i się kokosi :)

33tc ♡Tymon♡ +12kg
 
Do góry