reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
No wiem, tylko nie chce nikogo urazić z drugiej strony nie chce żeby tak osobiste rzeczy były po kimś. Mamy używany wózek, ciuszki. Tylko już mówiłam im, że takie rzeczy jak body, posciele czy inne osobiste rzeczy chce kupić nowe. Chyba szykuje się rozmowa..
 
Witajcie kochane :* jak Ja się cieszę, że mogę was podczytywac :* życzę każdej by szybciutko minęły te "prawie" dwa i pół miesiąca jeszcze :* . Czas szybko leci ;) i w koncu będziecie tulic maleństwa ;*

Co do używanych rzeczy to Tez bym chciała kiedyś wózek kupić od kogoś i łóżeczko...
A pościel juz nowa ;) . Nie widzę w tym problemu. :)

Lubie do Was wracać i przynajmniej uśmiech na Twarzy mam :) . U nas po staremu. Zaprzestajemy starań. Mąż zrezygnował z pracy wiec jesteśmy na moim utrzymaniu. Szuka innej z umowa o pracę i czeka na telefon w tym tyg. Wiec wiecie... co ma być to będzie ;) może wracam w końcu do normalności.... bo zaczynam ćwiczyć dla swojego samopoczucia ;).

Buziaki dziewczyny :*
 
Oj nie chcialabym butelki po kims. Nawet nie dalabym butelki po starszaku. Nowa to nie majatek. Powiedzialabym wprost ze niechce ( u mnie tak bylo z materacem,nie chce uzywanego. Co z tego ze.wyprany jak dziecko na.niego sie zsikalo? Jak kazde dziecko uklada sie inaczej? Tesciowa tego nie potrafi zrozumiec trudno. Nie bede brala do.domu tylko dlatego zeby jej nie odmowic

Nevka ciesze sie ze piszesz do.nas ( chyba tylko ty z aniolkowych mamusiek)



Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Betka właśnie nie chce na siłę brać, chyba po prostu powiem wprost i tyle. U nas w domu też każde dziecko butelki miało swoje, nawet do siostry po starszakach nie dawały. Jednak to rzecz osobista tak samo jak majtki i szczoteczki do zębów. Nawet wymieniając smoczek czułabym się źle z tym. A jakie butelki polecacie? Dostalam 3 że szkoły rodzenia z awanta (czy jakoś tak :p) lovly i hipp. I czy jeśli chce karmić piersią muszę je do kupować, czy dopiero za jakiś czas ?
 
Wiktorka wystarczą ci w zupełności na początek :)
Ja kupiłam dwie w razie czego. Tez zamierzam karmić piersią. Przy córce miałam też dwie małe na początek później dokupilam większą :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiki to po prostu powiedz tesciowce i tyle:)
Ja jedna juz kiedys kupilam a druga mam ze szkoly mala i tez zastanawialam sie czy dokupic jeszcze troche wieksza bo te sa male ale to mozna za troche nie pali sie.

Nevka hej fajnie,ze do Nas zagladasz:)
Dobrze,ze zajelas sie cwiczeniem bedziesz lepiej sie czula :)
 
reklama
Do góry