reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Dzień dobry :)

A ja spałam do 11.30.... ale w nocy nie mogłam spać.
Co do glukozy, tak wg rozporządzenia ministra zdrowia, jest to badanie obowiązkowe. Cukier na czczo może wychodzić dobrze, ale test obciążenia glukozą już niekoniecznie. Serio polecam poczytanie standardu opieki okołoporodowej. Swoje prawa warto znać.
To tak jak u mnie na czczo miałam idealny wynik niestety ten po godzinie to juz masakra a on w ciazy jest najważniejszy :)
 
reklama
BETKA w środe mam wizyte ale w czwartek byłam u pielęgniarki która dała mi glukometr i tłumaczyła co i jak dostałam 10 pasków na próbe i mierzyłam sobie po wiekszych posiłkach i powiem tak najwiekszy problem jest z chlebem nie mogę znalesć odpowiedniego choć wiem ze sa specjalne ig ale jeden juz mi nie spasował ciężko jest bo trzeba jesc małymi porcjami i często .Po kazdym posiłku godzine po trzeba mierzyc ja robie sobie notatki co jem i jaki wynik wychodzi jak narazie najlepszy mi wyszedł po grilu :) dwa sznycle z indyka upiekłam w foli na grillu do tego zrobiłam sobie sałatke z ogórka i pomidora oczywiscie pijac tylko wode wynik rewelka bo 97 a granica jest do 120 ,a najgorszy gdy zjadłam grachamke z pomodorem serem żółtym i cebulą 156 a niby grachamka nie ma duzego IG wiec naprawde jak znajde odpowiedni chlebek to niebedzie az tak źle .TRZYMAM DZIEWCZYNY KCIUKI ABY GLUKOZA WYSZŁA WAM IDEALNA :)
 
Dzieki...
Odszukalam dzis te normy ktore mi pisalas i zobaczymy jutro.
No to teraz musisz sobie pocudowac i wybrac odpowiednie potrawy produkty i ten chlebek..no sa z niskim ig coraz wiecej takich widzę:)
 
Dziewczyny ja cukrzycę sprawdzam za 2 tyg. Z córką miałam i nie chce straszyć ale ja żadnego pieczywa nie mogłam. .. nawet takiego dla diabetyków.. jadłam samą wędline czy setki z warzywami na śniadanie :/

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się wieczorkiem..

Przepraszam że tak tylko parę zdań, ale czuję się tragicznie,...

Wróciły mi mdłości a jutro muszę do mojego gienia, bo to twardnienie brzucha i ból znów się pojawił... Właśnie patrzyłam do karty ciąży sprzed 8 lat z synem i tam miałam też podtrzymanie ciąży od 28 tygodnia.... Zaczynam się bać żeby się nie powtórzyło...:(

Jutro po wizycie dam znać..

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry