reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
czy robienie tej glukozy jest jakby obowiązkowe ? mi na razie lekarz nic o tym nie mówił ? orientujecie się między którym a którym tygodniem ciąży powinno się to sprawdzić ?
 
czy robienie tej glukozy jest jakby obowiązkowe ? mi na razie lekarz nic o tym nie mówił ? orientujecie się między którym a którym tygodniem ciąży powinno się to sprawdzić ?
Między 24 a 28tc najlepiej. Ja w pierwszej ciąży miałam cukrzycę także został mi jeszcze tydzień na jedzenie słodyczy bo pewnie powtórka z rozrywki :/


Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Julia mi wlasnie tez nic nie mowil, rozmawiałam z różnymi osobami i mówią, że skoro cukier wychodzi mi ok to lekarz moze mi nie zlecic tego. Nie wiem jutro mam wizyte to moze zapytam. Choc ostatnio mi tylko wspomnial, że zostalo lilka badan na końcówkę ciąży, a tak teraz robimy tylko morfologie i mocz
 
ja tez dzisiaj bylam na glukozie. Mialam ze soba zwykłą glukoze i cytrynę. Pani wycisnela mi do glukozy i powiem,ze nie bylo zle. Smak cytrynowej lemoniady trochę przeslodzonej

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ponieważ tym razem jestem w ciąży bliźniaczej mam do sprzedania pojedynczy bardzo fajny i niezniszczony wózek. Kupiony w 2012 roku za 2000 zł gdyż mieszkając na 4 piętrze bez windy potrzebowałam jak najlzejszego stelaża. Dodatkowo po dziecku mojej siostry z tej samej firmy dokładam gondola i fotelik choć na nich ślady użytkowania juz trochę widać i są w kolorze pomarańczowym. Dodaje linka jak coś odpowiem na pytania i ponegocjowac trochę możemy :)
http://olx.pl/i2/oferta/wozek-peg-perego-pliko-switch-easy-drive-CID88-IDgcwW3.html#:836a055d56

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)

A ja spałam do 11.30.... ale w nocy nie mogłam spać.
Co do glukozy, tak wg rozporządzenia ministra zdrowia, jest to badanie obowiązkowe. Cukier na czczo może wychodzić dobrze, ale test obciążenia glukozą już niekoniecznie. Serio polecam poczytanie standardu opieki okołoporodowej. Swoje prawa warto znać.
 
Jutro mam wizytę to może coś więcej powie , morfologię i mocz robiłam dwa tygodnie temu ale cukru jeszcze nie kazał , może przy następnych wynikach .
 
reklama
Do góry