reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Kobity ja w pierwszej ciazy przytylam 25 kg z czego.chyba 10 w ciagu ost 2 miesiecy.
Po porodzie bylo 17 do zrzucenia. Szczescie w nieszczesciu.ze moje dziecko bylo ryczkiem wymagajacym ciaglego noszenia. Kupilam rowerek stacjonarny i w ciagu pol roku schudlam do wagi wyjsciowej. Teraz mam na plusie 9 kg ale to jest tylko 1 kg wiecej niz miesiac temu. Mysle ze odkad pije raz dziennie.herbatke z pokrzywy to mniej wody zatrzymuje organizm. Moze to placebo a moze nie. Niewazne :) no i od tygodnia po obiedzie pije tylko wode. Dzis obiad byl przed 22 :)
 
Chyba i ja kupie tą pokrzywe, zapomniałam o jej dobroczynnym działaniu. Ja od tyg bez slodyczy, rano musli, w pracy jogurt naturalny z żurawiną i migdalami pozniej obiadek i lekka kolacja. Ziemniaków tez juz nie jem i o dziwo wczoraj juz brak wzdec.
 
Dzień doberek :)
W nocy ok 3 tak straaaaasznie zachciało mi się bułki z pomidorem! Matko! A tu tylko chleb w domu...
Mężu wstał o 6 i po świeże bułeczki mi pojechał :)
Zaspokoił moją zachciankę ;)
Podejrzewam że to tylko dlatego , że dzisiaj się zaczyna euro... Lizus [emoji12][emoji23] (żart)

A wy gotowe na Euro? [emoji12][emoji33][emoji12][emoji33]

Z tą pokrywą to prawda... Ale ile można jej pić w ciąży? Ile dziennie? Bo słyszałam że nie za dużo..


Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie już o 6 dziecko duże obudziło, ja jyz po śniadaniu a on śpi... biorę się za obiad, bo potem prądu nie będzie.

Mi Euro w niczym nie przeszkadza, bo sama będę oglądała [emoji6]
Co do pokrzywy, same idźcie i nazrywajcie, wysuszcie i już. Szklaneczka herbatki dziennie nie zaszkodzi[emoji6]

Napisane na Tab2A7-10F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój mąż za meczami srednii chic przypuszczam zeeuro bedziw podgladal naszczescie tv starczy fla wszystkich więc luzik;)

Ktoś pytał o pościel z dowsiadcsenia powiem ze pościel do pół roku jest nie potrzebna.

Ja też już na nogach idę robić snaidanko;)

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry