reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Cherry to jak spi twoje dziecie bez kolderki?
Betka ja wczoraj pol wieczora juz menu studiowalam :p my euro nie oglądamy, cale szczęście.moj jest fanem sportow motorowych i ogladamy wszystkie moto gp i rajdy. W koncu byly rajdowiec.
 
reklama
To jak widac sprawa indywidualna, rozmawialam z wieloma osobami i one kładą pod kołderką lub w spiworku. Nikt z osob ktore znam nie używały rozka i doradzają nawet kupno. Chyba kazda z nas sama musi podjac decyzję, ja podobnie jak Agnieszka kupię kołderke i ewentualnie spiworek i zobaczę w czym będzie mlodej wygodniej, obecnie powaznie zastanawiam sie nad kupnem właśnie rozka, niby nie drogi ale po co tracic pieniądze na cos co sie nie przyda
 
Takiego malwgo dziecka kokderka nie przykryjesz śpi napoczatku w rozku potem kocykiem nie dużym ewentualnie mała kolderka do wózka...

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
Niby tak... Rożek też kupuje. Ale ze było łóżeczko z całym kompletem to takie kupiliśmy :)
Cherry to jak spi twoje dziecie bez kolderki?
Betka ja wczoraj pol wieczora juz menu studiowalam[emoji14]my euro nie oglądamy, cale szczęście.moj jest fanem sportow motorowych i ogladamy wszystkie moto gp i rajdy. W koncu byly rajdowiec.
Wiki... U nas też motory, skoki, wyścigi, piłka, KSW .. Dosłownie wszystko [emoji23] [emoji23]

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agnieszka to.masz keszcze gorzej :p
Ja wlasnie rozek chyba odpuszcze, widzialyscie kocyki.na stronie makaszka ?? Boszsz jakie cuda, marze o szaro rozowym i do tego ochraniacz na łóżeczko.
 
Agnieszka o widzisz u mnie odwrotnie, chcialam kupić, a mówią, ze nie potrzeba.
Wczoraj czytalam, ze dzieci w naszych brzuszkasz śpią teraz ok 20h i wiecie co ? Moja na pewno tyle nie spi, ciągle sie rusza, az boli
 
A u mnie jak juz wiadomo motory:D hehe pilka moze czasem ktos na wynik jedynie spojrzy ja osobiscie nie przepadam:)
Tez zastanawiam sie co kupic ale to jeszcze troche czasu ale kolderke kupie i spiworek mam juz kupilam ale to synek zadecyduje:)
 
reklama
Betka wy tez moto GP ogladacie ?? Ja fanką lorenco jestem :) jedziemy w niedzielę ns moto bazar chce mlodej kupic spioszki z napisem.moj tata jest motocyklista. Moj sie śmieje, ze lepiej kupic "moj tata był motocyklista puki sie nie pojawilam" ;) wczoraj sie śmiał, ze teraz 18 lat przerwy
 
Do góry