reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Macie pomysł ns szybki obiadek ? Wczoraj.mislam sos koperkowy z jsjkiem i dziś nie chciałabym powtarzac, ale z braku laku to i to dobre
 
reklama
A ja niby bym taką zamówiła i się boję bo każda "długa" jest za krótka... nie mogę znaleźć dłuuugiej sukienki na lato...
 
Na prawdę już widać u Ciebie ruchy na brzuszku ? suwaczek pokazuje że jesteś dokładnie w tym samym dniu ciąży co ja :-) tak się właśnie zastanawiałam czy to możliwe , że już czuć ruchy przez skórę :-) u mnie dzisiaj w brzuszku cisza , nie chce mnie malutka pokopać

Widac u mnie już dość wyraźnie i to nawet nie tylko jak leżę na płasko. Jednak po wczorajszej wizycie wiem, że dzidzia jest o jakieś 2 tygodnie większa niż powinna być planowo, więc może dlatego już tak widać, a poza tym to moja druga ciąża, więc może też ma to wpływ.

Betka ja tez mam zaledwie.kilka sztuk 56, reszta to 62 i większe. Siostra moja chodzi po lumpkach i kupuje i tak jak bylam przeciwna tak teraz jestem zachwycona :p

Ja tak samo mam tylko kilka sztuk na 56, pozostale kupuje na 62. W razie potrzeby zawsze można dokupić jakieś mniejsze ubranka, jak już będzie wiadomo co i jak, a większe i tak się wykorzysta.
Co do lumpkow, też nieraz się wybiorę i można trafić na prawdę super ciuchy i to nawet z metkami z Next, George itp. Za grosze :)

Macie pomysł ns szybki obiadek ? Wczoraj.mislam sos koperkowy z jsjkiem i dziś nie chciałabym powtarzac, ale z braku laku to i to dobre

Też chętnie przyłączę się do pytania, bo nie mam pomysłu na dziś ;)
 
Ja wczoraj robilam pomidorowke i racuchy z jablkiem ale ze tesciowa zaprosila Nas na obiad wiec dzis bedziemy dojadac to wczorajsze:)
Pola no jak pisalas ze jestes taka wysoka to czasem problem rzeczywiscie a ze spodniami nie masz? Bo znajoma tez sie wkurza ze w sieciowkach za krotkie sa na nia..
 
ja też na początku zaczęłam kupować ubranka na 56 , ale mama na mnie nakrzyczała , że w większym nawet dla dzieciaczka wygodniej . W sumie to nawet jak się patrzy na te 50/56 to jak dla laleczki wyglądają. Też gdzieś przeczytałam, że jak się brzuszek goi po odcięciu pępowiny to lepsze są luźniejsze ubranka żeby nie podrażniały, więc też raczej kupuje 62, a nawet 68 na zapas .
 
Ale my właśnie takie "laleczki" urodziny. ... ja wiem ze to się wydaje niewiarygodne ale tak będzie :) rzadko której się duży urodzi ze 56 będzie małe. .. mój Krystian dobre 2 miesiące w 56 się mieścił ...

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Aria, ja za to znam Chyba samych wielkoludow, bo ostatnio znajomych dzieci rodzą się minimum 56 a większości do 60 cm i tej mniejszej rozmiarowki nie zakładają[emoji6] do tego wagowo pod 4 kg.
Zawsze bliżej porodu można dokupić parę szt mniejszych jak okaże się drobne dziecko.

Napisane na Tab2A7-10F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry