reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Wkor...am sie
Ponieważ minęło juz 9 dni dzwonię do szpitala gdzie miałam robione badania to babka mi mówi ze ich nie ma i kieruje mnie do mojego gdzie tez mówią ze nie maja. Zeby było jasne jest system działający i po nr ubezp ma sie pełne dane pacjenta. Ale myśle ok, może jeszcze nie przyszły..
Dzwonię do położnej swojej a ta nie odbiera, No to wysyłam smsa zeby sprawdziła mi wyniki bo juz długo czekam i sie denerwuje. Odpisała ze jedzie do szpitala to sprawdzi. Ok
Pisze mi pytała o wyniki i lekarz do mnie zadzwoni. No to ja panika ze cos jest nie tak.
I pytam czy cos jest złe a ona mi ze nie, nic złego ale nie rozumiała wyników i spytała lekarza.
Szczerze mówiąc to nie wiem czy mnie uspokaja a raczej zbywa czy faktycznie wyniki ok. Jak by nie mogła powiedzieć wyniki dobre czekaj na tel[emoji35]


Link do: Słodka Malina
Link do: Handmadebypati


Link do: Słodka Malina
Link do: Handmadebypati
 
reklama
Poziomki ja wczoraj dzwoniłam za moimi wynikami to mi powiedzieli że napeno ich jeszcze nie ma bo mają czas do 9 dni roboczych i nawet nie zapytał jak się nazywam i nie sprawdził mi. Kuwa tyle kasy zapłaciłam a koleś mi łaskę robi żeby sprawdzić
 
Wkor...am sie
Ponieważ minęło juz 9 dni dzwonię do szpitala gdzie miałam robione badania to babka mi mówi ze ich nie ma i kieruje mnie do mojego gdzie tez mówią ze nie maja. Zeby było jasne jest system działający i po nr ubezp ma sie pełne dane pacjenta. Ale myśle ok, może jeszcze nie przyszły..
Dzwonię do położnej swojej a ta nie odbiera, No to wysyłam smsa zeby sprawdziła mi wyniki bo juz długo czekam i sie denerwuje. Odpisała ze jedzie do szpitala to sprawdzi. Ok
Pisze mi pytała o wyniki i lekarz do mnie zadzwoni. No to ja panika ze cos jest nie tak.
I pytam czy cos jest złe a ona mi ze nie, nic złego ale nie rozumiała wyników i spytała lekarza.
Szczerze mówiąc to nie wiem czy mnie uspokaja a raczej zbywa czy faktycznie wyniki ok. Jak by nie mogła powiedzieć wyniki dobre czekaj na tel[emoji35]


Link do: Słodka Malina
Link do: Handmadebypati


Link do: Słodka Malina
Link do: Handmadebypati
Ooo masakra! Tyle stresu nie potrzebnie pewnie :)
Doktorek teraz będzie miał czas żeby zadzwonić. Ale daj znać co i jak && :*
Poziomki ja wczoraj dzwoniłam za moimi wynikami to mi powiedzieli że napeno ich jeszcze nie ma bo mają czas do 9 dni roboczych i nawet nie zapytał jak się nazywam i nie sprawdził mi. Kuwa tyle kasy zapłaciłam a koleś mi łaskę robi żeby sprawdzić
Brak szacunku nooo!! Ja bym zadzwoniła jeszcze raz i bym młyn zrobiła!
 
U mnie dobry wynik to i tak połowa sukcesu ale przynajmniej jedno z glowy
emoji17.png
jedno z głowy? co jeszcze? czemu sie nie cieszysz kochana!!! głowa do góry :*
 
reklama
Do góry