reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Wodę pij pij bo wtedy organizm jej nie magazynuje na zapas!Herbaty jak najmniej bo wcale nie nawadnia.
Owoce mają też dużo cukrów- zależy, które jesz. Np winogrona mają bardzo dużo cukru i nie poleca się ich jeść za dużo.
Może jesz za mało wtedy efekt jest odwrotny. Powinnaś jeść 5 małych posiłków, wtedy organizm nie magazynuje tego co jesz :-)


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie wiem jak to z wodą ale coś w tym jest ja przytyłam. 13 a tego samego dnia którego urodziłam na wadze 8 kg mniej .... w ciągu tygodnia kolejne 3 kg mniej ...
 
Generalnie ja wcześniej jadłam tak ja Ty i nie wiedziałam dlaczego waga taka a nie inna, kiedy poszłam do dietetyczki i zaczęłam jeść częściej i o dziwo więcej waga szła w dół :-) Ale to muszą być też zbilansowane posiłki

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pola woda zatrzymuje sie głównie przed porodem, a wody nie wolno ograniczac. Podobno pragnienie to pierwsze stadium odwodnienia organizmu. I tekila.ma racje powinno sie jesc 5 posilkow dziennie, nie przejadac sie, tylko jesc do zaspokojenia pierwszego glodu. Druga sprawa nie jedzenie po 17 godz tez nie jest dobre. Ostatni posiłek powinien byc 2/3h przed snem. Organizm trzeba nauczyc, ze na bieżąco ma dostarczane i jedzenie i wodę żeby nie magazynowal
 
Dziewczyny ja ważę dość dużo przed ciążą bo przy 174cm aż 78kg ale w pierwszej ciąży przytyłam tylko 2kg odżywiając się zdrowo i jak to mój lekarz mówił mam zapas i ma skąd brać. Teraz jestem w ciąży podwójnej i przytyłam 2 kg do 21tc ale lekarz chciałby abym przytyla do 10 kg

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie nie można kończyć posiłków o 17 Kiedy spać idzie się np o 23 :-) Ale to co jest mega ważne- nie jemy już wtedy żadnych mięs, szynek itp tylko lekkie rzeczy :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już mam 10 na plusie (wczoraj się wazylam)
A jem tyle co przed ciążą...
A jem nawet zdrowiej, bo uważam żeby codziennie było dużo warzyw i owoce też tonami...
Przed ciążą nie było dnia bez słodyczy... Teraz ani nawet o tym nie myślę, bo odrzuca...
Także sama nie wiem z czego aż tyle kg na +.... Może rzeczywiście woda.

W pierwszej ciąży przytyłam niby 32kg :o
Ale 3 miesiące po porodzie już ich nie było, a pół roku później jeszcze 20...czyli ok 52 kg bez problemu schudłam.

No, obiadek czeka na mężusia :)
Dzisiaj zrobiłam klopsiki w sosie koperkowym, ziemniaczki i kapustka czerwona :)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie zjadłam krajowe ziemniaczki, fasolkę i jajko:-) pyyycha :-) tylko maślanki nie było bo i tak chyba za dużo miałam zakupów i już bałam się kolejnego kg targać :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja właśnie zjadłam krajowe ziemniaczki, fasolkę i jajko:-) pyyycha :-) tylko maślanki nie było bo i tak chyba za dużo miałam zakupów i już bałam się kolejnego kg targać :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ha! Mam pomysł na obiad jutrzejszy! Dzięki za inspiracje [emoji8][emoji12]

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry