reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

A ja się tak z rana wymadrzylam na marne :) hehe
1464853240-1d1mld.jpeg


Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny czytam o tych wyprawjach i ja kurde chyba nie dam rady. Nie wiem co to spiochy, co pajacyki itp. Zrobicie jakas liste mamy ? Z ktorej, nie ukrywam, ukradne sobie większość pozycji. Nie chce kupowac zbednych *******, a jestem na takim etapie ze wcisneliby mi wszystko !
Ja też się w tym nie mogłam połapać na początku. W ciągu 2 dni się nauczysz. Ja ubierałam Młodą: body z długim+śpiochy lub body z krótkim+pajacyk. I tak robiłam bardzo długo. Żadnych jeansów, spódniczek, bluzeczek. No i ważne, żeby wszystko było rozpinane w kroku. Teraz raczej tak jest ale jak dostaniesz od kogoś ubranka, to czasem może się trafić takie całe.
 
Wiktorka ja też tego nie ogarniam...też mam pokupowane głównie body jakieś spodenki takie na śpioszki cienkie bawełniane muszę się zaopatrzyć w śpioszki pajacyki i właśnie tu mam problem, Pola dzięki za podpowiedzi:)
 
loco szczerze mam narazie nowe rzeczy i chyba wolałabym kupić od kogoś zaufanego ciuszki dla dziecka niż z lumpeksu niewiadomo po kim...może dziwnie ale jakoś tak mam
 
Betka ja tez glownie nowe, myslalam ze bede chodzic po lumpach, ale podobnie jak ty no nie moge. Ja kupie tez body kimono (Pola dzieki :*) z dlugim do tego spodenki i kilka polspiochow. Doslownie kilka szt 56, kilka 62 ale to bede na bieżąco dokupowac. Rozmawialam dzis z moimi siostrami i mowia, ze te cale pajace im sie nie sprawdzily wiec sama chyba tez nie kupie.
 
Ja jeszcze nie mam nic. Ale chyba powoli będę kompletowac. Tylko tym razem już nie będę przesadzać z ilością tak jak za pierwszym razem

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiktorka moją Zuzie urodziłam w kwietniu i tez z pajacy nie korzystałam. Jedynie pod koniec roku gdy już było chłodniej a zaczęła raczkowac to wtedy właśnie non stop pajace się sprawdzały bo nie wychodziły gole plecki na wierzch. A w lecie faktycznie tylko body i spodenki.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry