reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Justi biale meble super! Kocham! Ale.moj kreci nosem. Ja to bym chciala szare i jedna sciana np rozowa w groszki lub w niebieskie pasy. Nasz pokoj na razie sluzy kociakom wiec mi sie szkoda ich eksmitowac ;) a boje, sie ze jak bedzie spalo od razu u siebie nie bede slyszec placzu, u nas sa bardzo grube sciany. A przewijak raczej bedzie z taką komoda widzialam w ikei.
 
Aga o widzisz tego nie wiedzialam ! Jeszcze te lozeczka ktore pozniej zamieniaja sie w takie normalne tez sa super. Niby drogie z drugiej strony pozniej sie oszczedza
 
Dzien dobry dziewczynki :)

My co do pokoiku to siena raziezastanawiamy. NIe dawno wprowadzilismy siedo nowego mieszkaniai wszystko swiezutkie. Julka ma swoj pokoj pomalowany naszaro z białymi meblami wlasnie :) do tego niebieskie dodatki :)
Myslalam o pokoju na góze dla fasolki ale to dopiero w planach :) ciezko niebedzie metrwo mamly pelno :D

wy juz po sniadaniach? ja raczesie kawai zaraz sie bede zbierac na jakieszakupy :)
 
reklama
Do góry