reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ja jestem na etapie wyprawki na zieloną szkołę mojej najstarszej, wyprawkę zrobię z końcem wakacji.


Zresztą im więcej ma się dzieci tym mniej rzeczy potrzeba
;-) ;)
 
Tola sorry nie doczytalam. Tak tutaj rodze.
spokojnie. Masz prawo do nie udzielania Odpowiedzi na ogólnym czy w ogóle, ale ciekawi mnie termin i gdzie rodzisz w związku z tym że pisałaś że zadymiara jesteś :evil: ja rodze po Tobie dwa tygodnie też u Biernackiego, ale jak się doturlam na 8 to Ci uszy natrę.
A tak na serio to mogę Ci coś słodkiego przynieść, jak zostawisz dobre fluidy.
Wiecie jak mi po porodzie chciało się słodkiego? W torebce miałam pincepolo ale te dziady nie pozwolili mi nic jeść. :frown:
 
Milka podobno tak jest ;) ja nawet nie wiem co potrzeba oprócz pieluch hehe. Jaki rozmiar kupic i ile sztuk. Smiac mi sie troche z tego chce bo na prawde na luzie do tego podchodzimy. Ostatnio zarzucono nam, ze nie będziemy dobrymi rodzicami bo mowimy o dziecku dzieciak lub bekarcik. My po prostu nie należymy do ludzi slodko pierdzacych którzy zachwycaja sie widokoem dzieci. Mimo to bardzo sie cieszymy i kochamy tego czlowieka co we mnie siedzi u wyjada co najlepsze witaminki !
 
Tola no jestem taka zadymiara i mowie co.mysle :) fajnie by bylo razem rodzic ! Zawsze razniej. A masz tutaj swojego lekarza? Mialam termin na 13, ale na ostatnim usg jest na 8.
 
reklama
Tola - ja po pierwszej CC nic grzecznie nie jadłam, po drugiej już miałam schowane herbatniki w kosmetyczce :-p

Wiktorka - jestem wiekowa mam 36 lat :ninja2:
 
Do góry