reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Bulisia nie stresuj sie dodatkowo prosze :* To ze konowaly to wszyscy wiedza, ale napewno nie zrobiliby czegos zeby malenstwu zaszkodzic :( wiem zechodzi o sam fakt zeto łykalas :/
ale głowka do góy na pewno z dzidiza wszystko dobrze :*
 
Tola sorry nie doczytalam. Tak tutaj rodze.
Bulisia na pewno lekarze nie podali czegos co moglo zaszkodzic. Odżywiaj sie teraz zdrowo i wszystko bedzie ok. Ja tez na espunusie lece, moj najlepszy przyjaciel bo wzdecia wykanczaja
 
Paulina – mi w ciąży kudły i pazury rosną jak szalone, zero wypadania, jedyny minus, że mi ściemniały za chwilę będą prawie czarne,


Poziomki – u mnie niestety klasyka, maszynka i heja, po wosku strasznie wrastają mi włosy, po ciąży zainwestuje w laser i pozbędę się kudłów na stałe


Bulisia – to nie obwiniaj się, zaufałaś lekarzom, natomiast nie wierzę aby leki mogły zaszkodzić dziecku.
 
Buenos porankos Kochane :)

Ja znowu już sama. Mężu w pracy, młody przedszkole, a ja zrobię sobie teraz śniadanko :)
Myślę co by tu na obiad, pomysłu nie mam :/

Poziomki, ja tą Lampe laserową mam ale zdążyłam tylko 3x ją użyć przed ciążą. W ciąży nie ryzykuje. Trzeba zrobić to 8x w odstępach 2 tyg. Mi już po 1razie 70% włosów "wypadło" .. A miałam jak facet... Czarne, grube, gęste. Goliłam wcześniej maszynka i musiałam robić to codziennie bo inaczej drapalam już na 2 dzień. Odkąd zrobiłam tą lampą, gole raz w tygodniu :)
Po urodzeniu zacznę od nowa wszystko (te 8x)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
agnieszka - ja byłam raz na laserze frakcyjnymi wypadło mi 40% włosów, teraz ciąża to du pa, natomiast te lampy chyba to IPL więc włosy odrastaja?
 
agnieszka - ja byłam raz na laserze frakcyjnymi wypadło mi 40% włosów, teraz ciąża to du pa, natomiast te lampy chyba to IPL więc włosy odrastaja?
Jak narazie to minęło prawie 6 miesięcy i jest spoko... Także jestem i tak zadowolona :)

Wiki, zrobię zdjęcie za chwilę i wyślę ci :)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No bo.moze i ja bym kupila, mam świra na punkcie włosów i totalnie nie wiem po co odrastaja.kiedy sie je goli. Powinny chyba sie skroic, ze nie sa mile widziane nie?
Dziewczynki kochane moje pytanko na dzis, czy macie jakis pomysl na pokoik dla dziecka? Licze sie, ze na poczatku spac bedzie z nami w sypialni tzn lozeczko bedzie stac u nas, ale pozniej chcialabym go/ ja eksmitowac do siebie i szukam inspiracji. Jedyny minus/ plus to to, ze pokoj ma ok 22 m2 i ciezko go zagospodarowac by.nie wygladal na pusty
 
reklama
Ja na razie mam zaplanowany w miarę kącik dla dziecka – bez cudów, łóżeczko, komoda – bo więcej mi nie potrzeba. Natomiast co do pokoju to mam jeszcze czas. Trudno mi teraz nad czymś myśleć bo nie wiem kto u mnie siedzi.


Przy takim metrażu, masz takie pole do popisu, że tylko pozazdrościć.


Lepiej duża przestrzeń niż zagracony byleczym pokój.
 
Do góry