reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Hej mamuski:) z tymi detektorami ja tez bym uwazala. Wyladowalam w szpitalu w sobote bo okropnie bolal mnie brzuch z boku. Na szczescie tylko wiezadla. Wszystkie polozne mowily ze maluszki nienawidza detektorow i uciekaja i tak naprawde jest...Synus ma sie swietnie:) wazy juz 160g i widzialam wszystkie mozliwe kosteczki i czesci jego ciala jest cudowny:))))) ssal kciuka przecieral oczka lzy same ciekly:)))
 
Halo, ja czekam z niecierpliwością na weekend, wybieramy się w góry. Tylko jak zobaczyłam śnieg w górach to mi mina zrzedłą.


Za to młoda lata po domu i śpiewa że ulepimy bałwana…bossskkkkooo :-p
 
Witam. Nie we to nie mój rocznik :-)
Mam 27 lat. 89r :) jestem z okolic Kłodzka. Woj. dolnośląskie.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


też tak myślałam ;-)

mam nadzieje, że dołączy tu więcej "nie zrzeszonych w grupach" mam i będzie z kim pisać, bo to mój pierwszy ciążowy wątek na którym jest taka ciszzzzzaaaaa…
 
Ja do tej pory mam kontakt z dziewczynami z którymi pisałam w pierwszej ciąży. Piszemy ze sobą odkąd byłyśmy "staraczkami"
Zawsze w razie jakiś pytań czy wątpliwości dobrze jest zapytać kogoś kto jest na podobnym etapie :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Laseczki :)

ja wczoraj miałam bardzo stresujący dzień :/ Serio nie cierpie mojej szefowej :D
dzisiaj jeszcze na chwile musze tam skoczyc i koniec nie chce nawet slyszec o tym sklepie :D

Ja w pierwszej ciazy tez bardzo długo utrzymywalam kontakt tu z mamami z forum ;) bylysmy nawet razem na wakacjach :D Super sprawa

jakie macie plany na dzisiaj? ja zaraz zabieram sie za sprzatnia bo mi luby od soboty truje :D
 
Do góry