reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Dziewczyny jak ktoras robi pazurki zelowe albo hybryde to pamietajcie zeby powiedziec o ciazy kosmetyczce :-)'moja na mnie dzisiaj nakrzyczala bo czegos tam nie wolno cos na p ale nie pamietam :-)
 
Prenatalne robi się w 12 tygodniu, wcześniej nie ma sensu, to optymalny termin więc jak się już umawiacie to pilnujcie terminu.

U nasz koszt ok 300 - 400zł ale jak pisała @Beti39 warto!

Moje trwało ok 20 minut, dostałam do tego wydruk z piękną fotą młodego i tonę opisu. Badanie wylicza też prawdopodobieństwo wystąpienia różnych chorób w zależości od wieku i drugi raz to samo prawodopodobieństwo już w oparciu o obraz z tego usg.
 
Ruda, ja dziś robiłam hybrydę. Nic nie powiedziałam kosmetyczce, bo kilka dziewczyn pisało w naszym wątku, że spokojnie mogę robić. A kosmetyczkę trochę znam i nie chciałam od tak rozgłaszać wieści o ciąży. Jutro będę u ginekologa i zapytam o te paznokcie.
 
reklama
Do góry