reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Marlena mdlosci świadczą o szalejących ciążowych hormonach:)

Sojnabig uwielbiam wylewność lekarzy. Na wiecxornych obchodach sa tylko lekarze dyżurni i od nich niewiele sie dowiesz. Musis. Czekać do rana bo dopiero wtedy bedzie lekarz decydujący.

Badanie prenatalne składa sie z badania krwi i usg ktore trzeba wykonać do 13t 6d ciazy. Jest to ważny termin bo do tego czasu wszystkie dzieci rosną tak samo wiec mozna łatwo wychwycić nieprawidłowości. Badanie krwi jest nie obowiązkowe a usg to standard. Trwa ok 15-20 min. Potem w 20tc jest usg połówkowe.
Ja zawsze miałam robione normalnie bez specjalnych skierowań zarówno w pl jak i w uk

Justyna trzymam kciuki&&& wszystko bedzie dobrze:) ja czekam do poniedziałku :/

Magda gratulacje

Joani zdrowka dla synka

Marzycielka a dlaczego teraz musisz mieć ta kolonoskopie?

Nevka zwierzęta wiedza:)

Ruda nie mozna używać akrylu a dokładnie płynu do akrylu bo ma on bardzo silny zapach i przenika przez paznokieć. Mozna go zastąpić płynem spa z nsi.
Primera i tak bezkwasowego powinno sie używać
 
reklama
Hej brzuchatki
Powodzenia na wizytach szczególne kciuki dla Justyny u Marlenki będzie dobrze dziewczyny &&&

Nevka na razie nic nie tobie zobaczę później. Puki co w makijażu jest całkiem znosnie ;-)

Neilaaa ja nigdy nie brałam dupka. Ale zaczęło mi się tak z tym trądzikiem w listopadzie jak zaszlam w drugą ciążę i tak trwa do teraz.
 
Dzień Dobry :-)

Właśnie wstałam i rozmyślać czy się jutro nie wybrać na bhcg sprawdzić czy wszystko jest ok :-)

Beti39, testy pappa jest wykonywane pod kątem trzech zespołów ZD,ZP,ZE , żeby wykryć wiele wad należy zrobić amniopunkcja albo badanie kardiotypu lub płatne ok 3 tys testy Nifty - tak naprawdę testy pappa to testy statystyczne dającej tylko 60% pewności :-/

Justyna.85, Malenkaxxx - kciuki za wizytę - dajcie znać po !!!!

Neilaaa, strasznie długo miałaś robione usg w 13 tyg mój lekarz zazwyczaj bada max 20-25min ;-)

Nevka, jak wynik bhcg??

diune85- witaj!! Gratulacje fasolki ;-)
 
reklama
Do góry