reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

A co robicie z dzieciaczkami jak maz z Wami jest na kazdej wizycie?

Sonja najwazniejsze, ze wizyta potwierdzona. Moze to kwestia aparatu u mnie bylo widac i w tej i w poprzedniej straconej.

Neilla super. Gratulacje.

Jesli chodzibo objawy to ja czuje sie taka otumaniona. To chyba dzialanie progesteronu.
U nas nie ma dzieciaczkow, to nasze pierwsze :)
No możliwe że to kwestia aparatu, moja siostra jest w 7 tygodniu i chodzi tam gdzie ja i mówi że lekarz niby coś widział a ona totalnie nic...
 
reklama
Ja witamin nie biore dopuki mam dobre wyniki
Pewling z kawy jak.najbardziej
Nie smaruje niczym. Duzo kremow jest od czwartego miesiaca
 
Ja z leków przyjmuję duphaston,magnez,LadeeVit,acard i inofem :)
a le ja to już lekko leciwa jestem,wy takie młódki to pewnie nie musicie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nevka super, bardzo dobrze zrobilas.

Tez polecam palmers. Oliwka i balasam super i ladnie pachna.

U mas ktos musi byc z malym takze raczej sama bede chodzic. Ba pozniejsza wizyte chce wziaz synka. Ale
to jeszcze daleka droga.
A ja jestem w kropce. Moj urolog twierdzi, ze moje wyniki nie wskazywaly na zapalenie pecherza. Objawy mialam wszystkie. Internista, ktory mnie widzial mowi o zapaleniu. Ciekawe co powie ginekolog. Musze jutro pospisywac pytania.
 
Mnie ginekolog kazał duphaston brać i kwas foliowy.... zakazał alkoholu, seksu, narkotyków i innych dupereli :p
Ja jestem z Olkusza a pojechałam do ginekologa z Będzina... wiec nie wiem czy mój będzie na wizytach :-( bo i tak w weekend się widzimy.. bo z delegacji wraca :(
 
reklama
A ja kupiłam pharmation matruelle do suplementacji, a smarować chyba się nie będę - na szczęście nie mam tendencji do rozstępów (no chyba że na piersiach, ale te mi w kilka dni wyskoczyły ;))
 
Do góry