reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ja chyba jeszcze do dzisiaj się nie otrząsnęłam po tej stracie,dlatego ten strach jest po stokroć większy :( tym bardziej że teraz zaszłam dokładnie w tym samym dniu co rok temu i termin taki sam :(
 
reklama
sojnabig to jedziemy na jedym wózku ;)

Beti39 czytałam, przykro mi, nie jestem w stanie wyobrazić sobie tej straty. Mocno trzymam za Ciebie kciuki :*

poziomki to Ty karmisz :D kciuki również zaciśnięte... będzie dobrze, musi być :)
Będzie bardzo dobrze:*
Ja biorę 3 x 1 duphaston więc sądzę że on mi dużo pomógł, bo brałam go 3 miesiące przed
 
Sojnabig jedynymi problemami sa silniejsze bóle krzyża czy potem bóle krzyżowe przy porodzie ale ja zawsze miałam z brzucha. Problemy pojawiaja sie tylko kiedy jest bardzo silne tylozgiecie. Ale tez nie zawsze.

Beti strasznie współczuje :( i trzymam kciuki za długa i nudna ciaze.

Bellina tak karmie :)
 
Cześć dziewczyny :)

Bardzo dużo piszecie, więc nie spamiętam choć bym chciała.
Ale przywitać się chciałam :) Mam 1,5 roczną córeczkę, którą nadal karmię (pytała mama, której nicka nie pamiętam czy ktoś karmi - tak :p, ale mama dawno się nie odzywała), ból piersi w ciąży przy kp to kosmos, chciałabym mieć tylko tkliwe. W listopadzie straciłam ciążę na wczesnym etapie, najprawdopodobniej przez tarczycę. Obecnie jestem na lekach i dopiero będę robić badania kontrolne w tym tygodniu.
Z luźnych wyliczeń termin będę miała ok. 18, ale miałam bardzo długi cykl i późno owulację, więc może to być i później. Testy na razie blade, od prawie niczego w sobotę do wyraźnej lecz nadal bladej kreski dziś. Pierwsza wizyta 4.03. Na betę nie idę... nie ma sensu się kłuć, bo nie będę powtarzać po 2 dniach ;)

Marzycielka a możesz powiedzieć jakie masz wyniki? Sporo zapaleń pęcherza przeszłam, może pomogę.
Hej Bellina.Gratuluje. Ja tez karmie moja 22 miesieczna coreczke. To prawda boli bardzo ale jakos daje rade. Zreszto czego sie nie zrobi dla dobra dziecka. Pozdrawiam
 
POzomki mażę żeby była nudna :) ze strachu już praktycznie nic nie robię tylko leżę,strach jest straszny,ale bardzo chcemy mieć bąbla i sie nie poddamy :)
 
Sojnabig jedynymi problemami sa silniejsze bóle krzyża czy potem bóle krzyżowe przy porodzie ale ja zawsze miałam z brzucha. Problemy pojawiaja sie tylko kiedy jest bardzo silne tylozgiecie. Ale tez nie zawsze.

Beti strasznie współczuje :( i trzymam kciuki za długa i nudna ciaze.

Belluna tak karmie :)
Właśnie kiedyś o tym słyszałam i trochę się tego boję :(
 
Beti. I tak trzymaj! Ja pierwsza ciaze miałam bardzo ciężka i ledwo ja donosiłam . Przeleżałam 4 miesiace w szpitalu. Kazda kolejna pomimo ze zdrowa doprowadzała mnie niemal do obłędu bo bałam sie o dzieci. Tego strachu nie da sie od tak pozbyć :/
 
reklama
Sojnabig nie masz czego, ja miałam bardzo silne bóle miesiączkowe i z krzyża a porodowe z brzucha i rodzę bez znieczulenia. Nie ma reguły
 
Do góry