reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Cześć dziewczyny :)

Bardzo dużo piszecie, więc nie spamiętam choć bym chciała.
Ale przywitać się chciałam :) Mam 1,5 roczną córeczkę, którą nadal karmię (pytała mama, której nicka nie pamiętam czy ktoś karmi - tak :p, ale mama dawno się nie odzywała), ból piersi w ciąży przy kp to kosmos, chciałabym mieć tylko tkliwe. W listopadzie straciłam ciążę na wczesnym etapie, najprawdopodobniej przez tarczycę. Obecnie jestem na lekach i dopiero będę robić badania kontrolne w tym tygodniu.
Z luźnych wyliczeń termin będę miała ok. 18, ale miałam bardzo długi cykl i późno owulację, więc może to być i później. Testy na razie blade, od prawie niczego w sobotę do wyraźnej lecz nadal bladej kreski dziś. Pierwsza wizyta 4.03. Na betę nie idę... nie ma sensu się kłuć, bo nie będę powtarzać po 2 dniach ;)

Marzycielka a możesz powiedzieć jakie masz wyniki? Sporo zapaleń pęcherza przeszłam, może pomogę.
 
reklama
Cześć dziewczyny :)

Bardzo dużo piszecie, więc nie spamiętam choć bym chciała.
Ale przywitać się chciałam :) Mam 1,5 roczną córeczkę, którą nadal karmię (pytała mama, której nicka nie pamiętam czy ktoś karmi - tak :p, ale mama dawno się nie odzywała), ból piersi w ciąży przy kp to kosmos, chciałabym mieć tylko tkliwe. W listopadzie straciłam ciążę na wczesnym etapie, najprawdopodobniej przez tarczycę. Obecnie jestem na lekach i dopiero będę robić badania kontrolne w tym tygodniu.
Z luźnych wyliczeń termin będę miała ok. 18, ale miałam bardzo długi cykl i późno owulację, więc może to być i później. Testy na razie blade, od prawie niczego w sobotę do wyraźnej lecz nadal bladej kreski dziś. Pierwsza wizyta 4.03. Na betę nie idę... nie ma sensu się kłuć, bo nie będę powtarzać po 2 dniach ;)

Marzycielka a możesz powiedzieć jakie masz wyniki? Sporo zapaleń pęcherza przeszłam, może pomogę.
Dobry wieczór i piateczka bo mi też wychodzi 18-20 :)
 
Beti jeśli dobrze pamiętam pisałaś, że masz bladziochy, co nie? Tylko wiedziałaś szybciej z bety.
Ja się jeszcze nie nastawiłam na tą ciążę, boję się po ostatnim. Ale staram się myśleć pozytywnie.

Edit: nie umiem cytatów robić :p ale forum się zmieniło ;)
 
Hej, grupa rośnie! S ja nie nadążam :(
Zaczęłam krwawić, pojawił sie bol prawego jajnika i silny bol krzyża. Pojechałam do szpitala zrobili badania krwi , scan i cała resztę. Badania dobre, na scanie po wielu próbach widać zarodek ale nie widać serca. Wg om było wtedy 6t 5d, wg scanu 5-6tyg i juz byłoby strasznie gdyby nie hcg 6200 co odpowiadało mniej wiecej 6tc wiec moze poprostu dzidzia młodsza. Gdyby działo sie cos złego to hcg leciałby na łeb na szyje. Tak sie pocieszam. Następny scan w poniedziałek i mam nadzieje ze juz bedzie ok.

Widoczność brzuszka zależy miedzy innymi od ułożenia macicy. Poniewaz ja mam tylozgiecie to do 5 miesiąca mogłam chodzic w normalnych jeansach:)
 
Jeśli dobrze pamiętam pisałaś, że masz bladziochy, co nie? Tylko wiedziałaś szybciej z bety.
Ja się jeszcze nie nastawiłam na tą ciążę, boję się po ostatnim. Ale staram się myśleć pozytywnie.
U mnie też dwa bladzioszki, jutro robię betę ale lekarz dziś robił usg i mówi że macica powiększona i że powinno być ok :)
 
Ło matko wiesz jak ja się boję,straciłam blizniaki w 22 tygodniu,gdzie myślałam że już tylko z górki bedzie :(
 
Hej, grupa rośnie! S ja nie nadążam :(
Zaczęłam krwawić, pojawił sie bol prawego jajnika i silny bol krzyża. Pojechałam do szpitala zrobili badania krwi , scan i cała resztę. Badania dobre, na scanie po wielu próbach widać zarodek ale nie widać serca. Wg om było wtedy 6t 5d, wg scanu 5-6tyg i juz byłoby strasznie gdyby nie hcg 6200 co odpowiadało mniej wiecej 6tc wiec moze poprostu dzidzia młodsza. Gdyby działo sie cos złego to hcg leciałby na łeb na szyje. Tak sie pocieszam. Następny scan w poniedziałek i mam nadzieje ze juz bedzie ok.

Widoczność brzuszka zależy miedzy innymi od ułożenia macicy. Poniewaz ja mam tylozgiecie to do 5 miesiąca mogłam chodzic w normalnych jeansach:)
Bedzie ok! Na pewno :))
Tylozgiecie ma coś do rzeczy? Bo sama mam i się zastanawiam właśnie :))
 
do smarowania polecam Palmers :)
Ja nie moglam sie tym smarowac bo mialam odruch wymiotny
Do smarowania jeszcze bio oil
W pierwszej ciazy uzywalam bio oil codziennie i dupa mi nic nie pomogl. Nie mniej
Cześć dziewczyny :)

Bardzo dużo piszecie, więc nie spamiętam choć bym chciała.
Ale przywitać się chciałam :) Mam 1,5 roczną córeczkę, którą nadal karmię (pytała mama, której nicka nie pamiętam czy ktoś karmi - tak :p, ale mama dawno się nie odzywała), ból piersi w ciąży przy kp to kosmos, chciałabym mieć tylko tkliwe. W listopadzie straciłam ciążę na wczesnym etapie, najprawdopodobniej przez tarczycę. Obecnie jestem na lekach i dopiero będę robić badania kontrolne w tym tygodniu.
Z luźnych wyliczeń termin będę miała ok. 18, ale miałam bardzo długi cykl i późno owulację, więc może to być i później. Testy na razie blade, od prawie niczego w sobotę do wyraźnej lecz nadal bladej kreski dziś. Pierwsza wizyta 4.03. Na betę nie idę... nie ma sensu się kłuć, bo nie będę powtarzać po 2 dniach ;)

Marzycielka a możesz powiedzieć jakie masz wyniki? Sporo zapaleń pęcherza przeszłam, może pomogę.[/QUO
 
reklama
sojnabig to jedziemy na jedym wózku ;)

Beti39 czytałam, przykro mi, nie jestem w stanie wyobrazić sobie tej straty. Mocno trzymam za Ciebie kciuki :*

poziomki to Ty karmisz :D kciuki również zaciśnięte... będzie dobrze, musi być :)
 
Do góry