reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Fajnie że Ci nasi faceci też sie angażują,w końcu same sobie tych dzieci nie zrobiłyśmy :D mój to aż sie trzęsie jak mówię o naszym małym "kropku" chodzi, całuje i głaszcze mnie po brzuszku,zreszta ja też ciągle nawijam do brzuszka :D
 
Fajnie że Ci nasi faceci też sie angażują,w końcu same sobie tych dzieci nie zrobiłyśmy :D mój to aż sie trzęsie jak mówię o naszym małym "kropku" chodzi, całuje i głaszcze mnie po brzuszku,zreszta ja też ciągle nawijam do brzuszka :D
Ja jeszcze nie potrafię dopoki nic nie zobaczę :(
 
My też byliśmy razem z mężem na obu wizytach, w czwartek też jesteśmy umówieni na wspólną :-) Za pierwszym razem, jak byliśmy sprawdzić, czy w ogóle jest cokolwiek na rzeczy (to nasza pierwsza ciąża i chciałam lecieć do lekarza następnego dnia po teście) siedział pod gabinetem jak na rozżarzonych węglach :D A jak pogniotłam w torebce jedno ze zdjęć z usg, to jak miał mi za złe :-p Teraz mam nadzieję, że będzie widać serduszko i nie wiem, czy to nie za wczesna wizyta, żeby zabierać ze sobą faceta do gabinetu? Widzę, że kobiety w zaawansowanych ciążach wchodzą same... To jest jakiś moment od kiedy "wypada" czy kwestia indywidualna?
 
My też byliśmy razem z mężem na obu wizytach, w czwartek też jesteśmy umówieni na wspólną :-) Za pierwszym razem, jak byliśmy sprawdzić, czy w ogóle jest cokolwiek na rzeczy (to nasza pierwsza ciąża i chciałam lecieć do lekarza następnego dnia po teście) siedział pod gabinetem jak na rozżarzonych węglach :D A jak pogniotłam w torebce jedno ze zdjęć z usg, to jak miał mi za złe :-p Teraz mam nadzieję, że będzie widać serduszko i nie wiem, czy to nie za wczesna wizyta, żeby zabierać ze sobą faceta do gabinetu? Widzę, że kobiety w zaawansowanych ciążach wchodzą same... To jest jakiś moment od kiedy "wypada" czy kwestia indywidualna?
No to masz tak jak ja bo ja też bym chciała żeby wszedł ale nie wiem czy lekarz nie pomyśli "no głupki" to też nasza pierwsza i czekałam 5 dni na wizytę a tak zleciało jednak szybko, chociaż jak na szpilkach siedziałam...
 
Lucky mój tam się wpycha od pierwszej wizyty,wszystko zależe od Twojego M,jeżeli chce niech wchodzi odrazu :D
 
Dziękuję dziewczynki, tym które jeszcze nie widziały serduszka a na pewno zobaczą zazdroszczę że macie to przed sobą, jak dla mnie jest to bardzo wzruszająca chwila.

Neilaaa, cudowne wieści :wink::yes:Gratulacje!!! Kiedy robiłaś betę i jaki wynik miałaś ??

Madziula betę robiłam w poprzednim tygodniu jak miałam 6t2d i 6t5d i miałam wyniki 61 tys i kolejny 83 tys, martwiłam się że to za niski przyrost ale tak jak wspomniałam na tym etapie już nie musi się podwajać.

Neilaa gratki :tak:prywatnie zrobisz sobie badania ? I kiedy ? Teraz czy przed kolejną wizytą za mc ?Ja też mam ten cały pakiet i z racji prywatnych wizyt będę musiała zapłacić za badania

Meg mamy od męża z pracy pakiet medyczny w Medicaver i tam chodzę na wizyty i badania, ale zdziwiłam się że w naszym pakiecie nie mam grupy krwi, ale trudno.

No zrobię w piątek ale lekarz mówi że duphaston mi pomógł i będę musiała go brać do 20 tygodnia...

Sojna ja w poprzedniej ciąży jechałam na duphku do 25 tygodnia, cerę po nim miałam gorzej niż tragiczną, plecy miałam przeokropnie wysypane ale najważniejsze że pomaga.

Beti jakby mój mąż zobaczył dwa serduszka myślę że trzeba by było go reanimować :)

Jeszcze mam kilka pytań bo oczywiście wszystko zapomniałam jak byłam u mojej gin
1. jakie witaminki bierzecie ? ja póki co tylko kwas foliowy ale myślę nad czymś z kwasem DHA
2. myślicie że peeling z kawy który uwielbiam robić jest dla nas ok ? chyba będę go robiła cały czas ale z ominięciem brzuszka :)
3. czy smarujecie już czymś swoje brzuszki ?
 
reklama
Do góry