reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Dziękuję dziewczynki, tym które jeszcze nie widziały serduszka a na pewno zobaczą zazdroszczę że macie to przed sobą, jak dla mnie jest to bardzo wzruszająca chwila.



Madziula betę robiłam w poprzednim tygodniu jak miałam 6t2d i 6t5d i miałam wyniki 61 tys i kolejny 83 tys, martwiłam się że to za niski przyrost ale tak jak wspomniałam na tym etapie już nie musi się podwajać.



Meg mamy od męża z pracy pakiet medyczny w Medicaver i tam chodzę na wizyty i badania, ale zdziwiłam się że w naszym pakiecie nie mam grupy krwi, ale trudno.



Sojna ja w poprzedniej ciąży jechałam na duphku do 25 tygodnia, cerę po nim miałam gorzej niż tragiczną, plecy miałam przeokropnie wysypane ale najważniejsze że pomaga.

Beti jakby mój mąż zobaczył dwa serduszka myślę że trzeba by było go reanimować :)

Jeszcze mam kilka pytań bo oczywiście wszystko zapomniałam jak byłam u mojej gin
1. jakie witaminki bierzecie ? ja póki co tylko kwas foliowy ale myślę nad czymś z kwasem DHA
2. myślicie że peeling z kawy który uwielbiam robić jest dla nas ok ? chyba będę go robiła cały czas ale z ominięciem brzuszka :)
3. czy smarujecie już czymś swoje brzuszki ?
No ja duphaston biorę od 3 miesiący i plecy rzeczywiście mam wysypane...
Mi kazano lykac pregne plus do tego :)
 
reklama
A ja jestem za tym, że dopóki wyniki badań w porządku to nie biorę witamin, staram się jeść lepiej. Według mnie nie ma co przesadzać
 
A co robicie z dzieciaczkami jak maz z Wami jest na kazdej wizycie?

Sonja najwazniejsze, ze wizyta potwierdzona. Moze to kwestia aparatu u mnie bylo widac i w tej i w poprzedniej straconej.

Neilla super. Gratulacje.

Jesli chodzibo objawy to ja czuje sie taka otumaniona. To chyba dzialanie progesteronu.
 
Lucky mój tam się wpycha od pierwszej wizyty,wszystko zależe od Twojego M,jeżeli chce niech wchodzi odrazu :D

Ooo, to powiem, żeby wchodził, jak ma ochotę :D

Sojna, tak w ogóle, to wszystkiego najlepszego z okazji pierwszego miesiąca małżeństwa :D My sobie zdaliśmy sprawę, że minął już miesiąc, jak dostaliśmy smsa z życzeniami ;-)

Neilaaa, wielkie gratulacje! :-D
Ja biorę póki co tylko kwas foliowy i duphaston. Na czwartkowej wizycie pokażę wszystkie wyniki i zapytam, czy potrzebna jakaś suplementacja itp.

Nevka, dobrze, że szybko zareagowałaś na plamienia i masz zwolnienie. :tak:
 
Lucy niektore sie wstydza byc badane.dopochwowo przy mezu I biora ich do gabinetu dopiero jak maja usg przez brzuch
 
reklama
Do góry