reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

17 lub 18 nie pamietam dokladnie:p no tylko, ze to tak boli chwile i przestaje. Najgorzej jak klade sie spac wtedy ciągnie. I piersi mi mrowia okropnie, ale w sumie wcześniej nie bolaly to moze teraz mam za swoje:p a ty Betka ktory ??
 
reklama
Ja 18t2d dokladnie i co jakis czas tez mnie tak rwie...nic mi nie mow o piersiach moje chyba ważą 3 kg hehe
 
Wiem o czym piszecie dziewczyny... Też mam czasem ten ból jak dzień przed okresem, tak niby boli ale nie za mocno. Przeszkadza bardzo, jeszcze mam wrażenie, że wtedy mam brzuch napięty...
 
No wudac tak ma byc i juz. Ja wlasnie wstałam pije kawke zajadam ciasto. Dzis przychodzi do mnie dziewczyna od paznokci.macie moze jakies inspiracje ?
 
Mnie też zaczyna brzuch ciągnąć , ale też właśnie zaczyna rosnąć. Totalnie nie pamiętam tego z 1 ciąży. Ale w niej to ja nawet przepowiadaczy nie miałam, więc jak to mówią każda ciąża jest inna.
A cyce wcześniej bolały tylko przy karmieniu , a teraz cały czas. I mój biedny ssak ma ograniczony dostęp. Jakoś mi przykro z tego powodu. No i dziecko ma na mnie focha, nawet śpi sama albo z tatą ta moja mała przylepa.

Tekila dobrze , że kasę odzyskałaś. A gdzie szukasz dzidzia? Bo może znaleźć po prostu nie możesz ?
Mi się wczoraj tak schowało, że dobre 5 minut szukałam ;)

W ogóle wstałam dziś o 9, a tu do pracy trzeba jechać...
Mam 11.05. Wizytę i jestem rozdwojona. Prosić o L4 czy nie. Bo mam dość, ale chwilowo lepiej się czuje. Choć praca po 10h dziennie na bank mi nie służy :/

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bellina to juz sama musisz czuc czy dasz rade pracowac tyle godz bo ja mam prace typowo przy kompie a powyzej 4 h by mi nie pozwolili i takim sposobem jestem na l4 ...
Ja zaraz wyruszam na zakupy i grillowanie z rodzinką:)
 
Bellinato juz ty sama musisz wiedziec. Ja mam wizyte 10 moze w koncu bedzie wiadomo jaka plec ;) raz czuje ze dziewczyna raz że chłopak hehe. Mi od kilku dni bardzi urósł brzuszek w koncu zaczyna byc widoczna ciaza. Ja chce pracowac do wrzesnia w domu bym nie wysiedziala. Wiadomo, ze jakbym musiala to co innego. Trzymajcie kciuki 6 mam rozmowe o prace, szukam kogos kto przejme.czesc moich obowiazkow wtedy na spokojnie bede.mogla isc na zwolnienie, a dzidzia szybko rosnie wiec moze i we wrzesniu urodze :)
Betka zazdraszam !! Ja sama w domu, moj w pracy do 20 ,:( a.moja rodzina daleko
 
No wiem , wiem , że nikt za mnie nie zdecyduje. Oczywiście te 10h przed kompem spędzam, tylko większość w domu.
No nic, zobaczę. Ale na pewno jak nie teraz to w czerwcu.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bellina w sumie patrzę na obrazek gdzie jest na tym etapie macica i tam w pierwszej chwili szukam a później już gdzie się da.. to kwestia sprzętu bo na nim jest napisane , że od 16tc.. więc raczej to to :-)

A co do zwolnień to ja w sumie żałuję, że nie mogę teraz wrócić do pracy bo w sumie bym już mogła :-( przeraża mnie wizja leżącego l4 do końca ciąży i na wakacje nie będę brała pomimo, że stracę dodatkowe 6tyg płatne po macierzyńskim. Niestety mija psychiką dostaje w łep od siedzenia w domu całe tygodnie. Moja gin chyba cis musiała kiedyś zadrzeć z ZUSem , że się tak boi wystawić chodzące zwolnienie....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry