reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

nie dziwię Ci się też bym już się denerwowała...zwłaszcza, że zamawiałam podobnie na początku tygodnia i doszło wczoraj..
gdybyś miała ten nr to tak jak ja mogłabyś na infolinię dryndnąć, a tak lipa nie
 
reklama
ile ludzi tyle opini :D Ja też uważam że jeżeli przysługuje mi badanie usg, i mogę zobaczyć na wczesnych etapach ciąży że z dzidziolem wszystko okey, to czemu by nie skorzystać :) dokładnie betka, moj lekarz też powiedział że to nie szkodliwe. Jeżeli było by to szkodliwe to by tego nie robili wogóle .
 
Nadal w in post nie mają wiedzy na temat przesyłki. Napisałam do tej dziewczyny, że ma do mnie wysłać potwierdzenie odbioru paczki przez kuriera bo już mnie szlag trafił.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki :)

co do usg to ile ludzi, lekarzy tyle opini ;) ja place za wizyte i w tym mam usg, nie musze nic dodatkowo płacic wiec dlaczego mam z tego nie skorzystac? w pierwszej ciazy,mimo tego ze do lekarza chodzilam na NFZ, mialam tak samo USG przy kazdej wizycie :)
Mnie osobiscie to uspokaja i miło zobaczyc co fasolka robi chcoiaz przez te pare sekund.

Ani to
 
reklama
Do góry