reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Dokładnie - w pierwszej ciąży bardzo przydatne, ja nie mam zielonego pojęcia o pielęgnacji itp., więc dla mnie to duże odkrycie :)
Jak zobaczysz swoje maleństwo to samo wszystko przyjdzie :)
Ja teraz drugie a nie mogę się doczekać jakby to było pierwsze :)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
hej babeczki:) z ta cera bywa róznie:) ogolnie ja niby bede miala chlopaka a wygladam tragicznie... opuchnieta wypryszczona heh ogólnie omijam lustra:p brzusio coraz wiekszy ponad 3 kg na plusie ale tylko w sumie brzusio i cycki wielkie ;) a w ogole w sobote był pierwszy kopniak!!!! na milion procent:))) przecudowne uczucie :) tylko oczywiscie juz glupia sie martwie bo od niedzieli nawet sie nie przelewa tak jak wczesniej heh ale chyba jescze tak moze byc co babeczki?? podejrzewam ze ma to zwiazek z zapraciami... bo od soboty nic a ja z takich co w kibelku 2 razy dziennie to norma. Ale wlasnie pije wode z miodem i cytryna zjadlam kapusniak i mam nadzieje na rewolucje;P
 
Ja w ciazy i z chlopakiem i dziewczynka wygladalam podobnie. I cera i wlosy i paznokcie mi sie poprawily. Roznica tylko taka ze w chlopakowej przytylam 12kg a w dziewczynkowej 18kg, ale nie wiem czy to nie z racji wieku bo jednak 4 lata roznicy pomiedzy ciazami. W kazdej czulam sie inaczej. Teraz sie czuje jeszcze inaczej niz w dwoch poprzednich takze reguły nie ma ;)

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
wlasnie sama jestem zdziwiona ale jestem dosc szczupla i akurat bylam z kolezanka i mowie wez zobacz bo ja albo glupia albo on naprawde kopie i juz obie nie mialysmy watpliwosci :)
 
zastanawiam się tez nad tym rogalem do spania:) dajcie znac jak się sprawuje bo ja to taki kreciol w nocy nie moge sobie miejsca znalezc. A dziewczynki ktore jestescie w 17 tyg macie takie przerwy w czuciu ruchów? bo jakos sie marrtwie:(
 
reklama
zastanawiam się tez nad tym rogalem do spania:) dajcie znac jak się sprawuje bo ja to taki kreciol w nocy nie moge sobie miejsca znalezc. A dziewczynki ktore jestescie w 17 tyg macie takie przerwy w czuciu ruchów? bo jakos sie marrtwie:(
Ja jestem w 17 i drugi dzień nic nie czuje. :/[emoji22]

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry