reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

neila z tymi kontrolami to najczęściej dot. kobiet, które krótko pracowały albo zmieniały umowy niedługo przed pójściem na L4. Z moich koleżanek żadna nie była kontrolowana, ale miały jasne i klarowne sytuacje w firmie.

paulina u mnie z twarzą jedyna zmiana o jakiej usłyszałam to to, że schudłam na twarzy. Cera mi się poprawiła ani nie pogorszyła, a idealna nie jest i nie była ;)
 
reklama
Witam nowe dziewczynki :)
I witam po dłuższej nieobecności. Byłam jednak w tej Holandii (nie wiem czy pamiętacie jak się tym stresowałam i nie wiedziałam co robić), wszystko jest dobrze, ale jednak drugi raz w ciąży na taką wycieczkę bym się nie dała namówić;P za dużo stresu. W dodatku w połowie wyjazdu zaczęła mi rosnąć ósemka i raniła mi policzek... Od razu po powrocie wizyta u dentysty i wyrywanie zęba. Na szczęście teraz już mam spokój i mogę sobie spokojnie odpoczywać w domciu :)
Jak ja Wam zazdroszczę, tym które znają już płeć dzidziusia :) ja mam nadzieję że na połowkowym, za około 2-3 tygodnie się dowiem, bo chciałabym juz zacząć kupować jakieś rzeczy dla maluszka :)
 
Taa a mnie ostatnio wypryszczylo może nie jakoś mega ale chyba pozalowalyscie mi cery :p o wy niedobre.... ale jak mam makijaż to nie jest źle ;) i drugi chłopak. ... przy Krystian ie to fakt ani jednego Pruszcza i wyglądała typowo na chłopaka .... cerę miałam super włosy tez i sam brzuszek i cycki urosły. Reszta nic a nic.
 
Taa a mnie ostatnio wypryszczylo może nie jakoś mega ale chyba pozalowalyscie mi cery :p o wy niedobre.... ale jak mam makijaż to nie jest źle ;) i drugi chłopak. ... przy Krystian ie to fakt ani jednego Pruszcza i wyglądała typowo na chłopaka .... cerę miałam super włosy tez i sam brzuszek i cycki urosły. Reszta nic a nic.
to pewnie ja Ci pożałowałam :rolleyes2:
 
A ja z synem cała przytyłam, ale to chyba dla tego , aż tyle bo do 18 tyg rzygałam i schudłam 6kg,a dopiero od 20 tyg zaczełam przybierac szybko bo mogłam wkoncu jesc
 
Taa a mnie ostatnio wypryszczylo może nie jakoś mega ale chyba pozalowalyscie mi cery[emoji14]o wy niedobre.... ale jak mam makijaż to nie jest źle ;) i drugi chłopak. ... przy Krystian ie to fakt ani jednego Pruszcza i wyglądała typowo na chłopaka .... cerę miałam super włosy tez i sam brzuszek i cycki urosły. Reszta nic a nic.

To jest dla mnie szansa na córeczkę :) ;)
Mamy synka i chcemy córę ;)
A tu właśnie ze cera się zrobiła czysta wszyscy wróżą mi drugiego syna ;)

Ja już 6kg na plusie, brzuch wielki :(
Tak oby co więcej jak 20 kg żeby nie było na + ;)


Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry