reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Kurcze wydaje mi sie ze moj Mlody tez powinien mieć zabieg ale za nic w swiecie nie chce nikomu pokazac siusiaka i nie da sie wytlumaczyc ze lekarzowi trzeba. Za to zeby zdjac majtki z chlopakami w przedszkolu i sobie dupska pokazywac to nie ma oporow.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas działa szantaż a bardziej obiecanka, trzymam koparke nowa w ręce i mowie " Pani pobierze teraz krew a Ty nie będziesz płakać ok?" i nie płacze, u dentysty jak się nie cierpliwi to zaciska pięści, marszczy nos i pokazuje silnym trzeba być :-D

Nianiusia sezon otwarty. Ale taka zabawę moje dziecko ma codziennie, przed ciażą śmiałam się z tego, teraz jestem zła bo boję się co ja z dwójka zrobię w tej sytuacji

Magda86poznan a w jakim wieku był synek jak smakowała mascia? Bo nam chyba taki kawałek na końcu nie chce się odkręcić, bardzo długo bez efektu jesteśmy.

Cześć Agica.

Gnidka, będzie dobrze, nie wiem o czym mówisz ale odpoczywaj i myśl pozytywnie.
Poziomki się udało, więc nie trzeba myśleć źle.
 
reklama
A ja u mamusi siedzę:) siedzę i tyje, przyjechaliśmy z córka na tydzien i az sie boje sprawdzić ile wazę! Gdziekolwiek sie ruszę wszędzie pyszne jedzonko, te warzywa takie pachnące! A chleb- normalnie nie jadam ale teraz nie moge sie powstrzymać, wczoraj jadłam ze smalcem! W życiu mi tak nie smakowało a dupsko rośnie:( na szczęście dzisiaj wracamy do domu( mieszkamy w Uk) w poniedziałek wracam do pracy i na siłownie, poza tym tam tak jedzenie nie pachnie wiec mam nadzieje ze sie uspokoję. W poprzedniej ciazy przytyłam ponad 30 kg( mam 158 wzrostu) i obiecałam sobie, ze tym razem bez szalenstw
 
Ja w porównaniu do ostatniej wizyty straciłam gdzieś 2kg! To pewnie woda zeszła bo staram się zdrowiej odżywiać i nie podjadac w nocy :) nie powiem, że mi to nie na rękę, tylko położna patrzyła się na mnie jak na idiotke, która odchudza się w ciąży...
 
Agica mi brakuje Pl chleba:/ Czasem sobie upieke jak mam chwile słabości :p
W pierwszej utylam 30kg a w 2 już tylko 4kg bez specjalnej diety itd. Jest nadzieja:)

Virtuti u mnie było podobnie dlatego tyłam po 4 kg. Jeżeli masz wyniki ok to niech sie baba nie patrzy;)

Katar mam[emoji24] dobrze ze nie muszę z domu wychodzić





Link do: Słodka Malina
Link do: Handmadebypati
 
Poziomki. No właśnie wyniki idealne, wszyscy lekarze mi truja, że mam się ogarnąć, zdrowo odżywiać i jak najmniej przytyć a ta jeszcze problemy robi...
 
A mi już 2 kg do przodu ale jaki brzuszek wyskoczył. A w ogóle szykujemy się z impreza na jutro i myślałam że będę tu pół godziny nadrabiać a tu cisza
 
reklama
my grillowaliśmy, i praktycznie pół dnia sprzątałam. A drugie pół odpoczywałam na hamaku pod kocykiem hehe :D Betka a Ty co dziś robiłaś?
 
Do góry