reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Gnidka współczuję tych bólów głowy, ja miałam raz migrenę w tej ciąży i myślałam, że oszaleję... a codzienne bóle to już masakra!

Mam prośbę do dziewczyn, które mają detektor z firmy Agnel-możecie mi napisać jaki macie model? Lub zdjęcie kartonika podrzucić? :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

tekila mój detektor właśnie dziś doszedł i idę testowac
mam model JPD-100S
 
reklama
Dzięki laski, dzisiaj to typowa migrena mnie dopadła i chwilowo lepiej sie czuję, ale zobaczymy co z tego wyjdzie dalej. A co do siusiaków, to my mieliśmy maść rok temu i ładnie skórka schodziła, potem zaniedbaliśmy i teraz jest tak jak na początku. Musze znowu po maść pójść i już pilnować tego, żeby dziecko potem problemów nie miało. Chirurgia to już naprawdę ostateczność.

Paulina_ - pocieszyłaś mnie troszkę, więc może nie będzie tak źle :)
 
właśnie go przetestowałam i słychać mocno ruchy dzidzi jakby rybka pływała:)ale bardziej po prawej stronie a po lewej tak mocno tylko tętno to chyba moje wtedy
 
Tak bo i z lewej i z prawej na dole przebiegają tętnice. Już witam, że to moje bo sobie policzylam ilość uderzeń i wychodzi, że to moje bo z lewej i z prawej jest takie same.. a poza tym słyszę jelita i jakieś dziwne rzeczy ha ha :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No takie przelewanie jakies dziwactwa tam się dzieją ale jak mam w tym miejscu i super slysze ruchy to tylko momentami uderzenia serduszka niw ze to i to caly czas
 
Ja to w ogóle dziś to usłyszałam jakby mi ktoś drzwi zamknął przed nosem-takie efekty ma mój detektor :-) no szkoda, że spełnia swojego zadania przynajmniej póki co.. Zobaczę może sprzedam ten na oxl a kupię inny model o ile wyjdzie mnie na to samo :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magda [emoji23] faceci

Gnidka ja tez miałam od 16tc co 2 tyg. U nas na szczęście TTTS nie wystąpił, różnica wagi po urodzeniu to 150g wiec spokojnie w normie. Dobrze ze macie 2 owodnie to zawsze bezpieczniej. Moje dziewczyny urodziły sie w 37tc i poród był wywołany wiec spokojnie da sie do terminu donosić jednokosmowkowce;) całe i zdrowe.
Biedaku:( mnie tak bolała z Jagoda w ciąży.. Po ścianach chodziłam bo nic nie pomagało:/
Tez brałam na rozrzedzenie krwi.

Agica witaj:)

A ja dziś miałam trochę przyjemności bo piekłam tort i ciasta:) jutro robię dla bliźniaczek na 5 urodziny:)








Link do: Słodka Malina
Link do: Handmadebypati
 
Ja tak zrobiłam, a najgorsze jak kurka kolekcjonuje żołędzie, kapsle po piwie, my nie pijemy, znajduje je zbieracz mały, kleptoman, listki, ale nie czterolistne Kończyny, chusteczki higieniczne, na szczęście nie używane tylko całe paczki.
Zabawki wynosi na zewnątrz a śmieci przynosi do domu. Patyki, kamienie...
A taki przyszedł wczoraj do domu. To ja mu mówię żeby do zera rozebrał się w przedpokoju i do wanny. A do prania idzie wszystko, łącznie z butami, tutaj trudno o przecieranie skoro skarpetki jak na foto.
Bawi Was to?
:crazy:
 
reklama
gnidka będzie dobrze, oby bóle jak najszybciej przeszły.
tekila u mnie w domu podobnie, mąż codziennie odpytuje mnie "ile na plusie na wadze" na co ja "0". Wczoraj jak pojechaliśmy na zakupy spożywcze to tyle wydaliśmy kasy na jedzenie....co prawda nadal nie zamierzam się objadać, bo nie mam po prostu apetytu, ale produkty mąż wybierał same najlepszej jakości :) miło tak.

Jak tam plany weekendowe?
My chyba zabierzemy córkę na Księgę Dżungli do kina, bo nam głowę suszy :)
 
Do góry