reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Jajka pediatra spprawdzala u nas co wizyte np. Podczas szczepien. I zawsze słyszałam ooo ma duzego siusiaka....kurde ale az glupio pytac a jakie sa inne innych dzieci wiec milczalam. Za to ojciec dumny ze za nim hehrhhe
 
reklama
Gnidka ja łykałam garść prochów 3 razy dziennie. Taki urok ciąży bliźniaczej ze trzeba na nia bardzo uważać:/ Pamiętaj ze macica rozciąga sie szybciej i bardziej, wielkość macicy odnoszonej pojedynczej osiąga po20 tc. Masz bliźnięta jedno czy dwu kosmowkowe? Maja jedna czy dwie owodnie? Nam jeszcze zagrażał TTTS i miałam usg co 2 tyg:/

Właśnie tak się zastanawiałam, czy może macica za szybko nie rośnie i własnie nie nadąża. Biorę obecnie witaminy, aspiryne i teraz no-spe i oprócz tego łykam paracetalom jak cukierki bo mnie okropnie głowa boli w tej ciąży. Moje bliźnięta są jednokosmówkowe dwuowodniowe i też grozi nam TTTS i sIUGR za dwa tygodnie od 16tc będziemy mieć własnie usg co 2 tygodnie aż do 32tc. Teraz mnie głowa tak napieprza, że aż wymiotowałam, cała noc nie spałam pochłonięta w lekturze to teraz mam za swoje...
 
Cześć dziewczyny,
Jestem Aga, odkryłam was pare dni temu i chciałabym dołączyć:) próbowałam przeczytać wszystkie posty ale co poczytałam pare stron to wy wyprodukowalyscie nowe wiec poddaje sie bo do porodu mi zejdzie.
Dwa dni temu mialam pierwsze usg! Wiec dopiero do mnie dotarło ze naprawdę jestem w ciąży:)
 
Agica witaj.
Gnidka no juz się zastanawialiśmy gdzie nasza blizniacza mamusia :)
Ale produkuje cie jeden dzień nei mam czasu i tyle czytania. I jutro to samo.

Ale jutro same przyjemności :) wizyta po 8 :) ony wszystko było dobrze i niech się pokaże czy to ona czy on. A później na zakupy :)
 
aspirynę muszę na rozrzedzenie krwi - w przypadku ciąży bliźniaczej wysokiego ryzyka to podobno norma. A paracetamol... cóż... mam do wyboru to albo leżenie w łóżku cały dzień jak warzywo - a muszę się zająć moim 3latkiem... chciałabym mieć inne wyjście.
 
Gnidka ciąża bliźniacza na pewno inaczej przebiega i jest inna, ale powiem Ci ze w pierwszej ciąży i teraz brzuch na okrągło twardy, ryzyko przedwczesnego porodu itp, no a urodziłam w 41 tyg.
 
Gnidka współczuję tych bólów głowy, ja miałam raz migrenę w tej ciąży i myślałam, że oszaleję... a codzienne bóle to już masakra!

Mam prośbę do dziewczyn, które mają detektor z firmy Agnel-możecie mi napisać jaki macie model? Lub zdjęcie kartonika podrzucić? :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A tak w ogóle to mój mąż mnie od tygodnia chce utuczyć :-) bardzo chce, żebym miała już brzuszek więc dzień w dzień biega na targ i kupuje mi tony owoców a później robi z tego jogurty i każe jeść :-) ubaw mam z tego kochanego faceta :-) mówię mu, że jeszcze będziemy tego brzuszka chcieli się pozbyć a on twardo, że nie bo ma być i już :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry