reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Cześć dziewczyny, wybaczcie milczenie, ale obecnie trudno mi cos pisać, bo strasznie dużo śpię, ale podczytuję was w miarę, żeby być na bierząco co tu się dzieje. Ja od dzisiaj jadę dodatkowo na no-spie bo całą noc brzuch mi twardniał i rano się nie poprawiło. Jak nie pomoże to szpital... no i zaczynam się martwić i denerwować, bo nie wiem czego się spodziewać. Całe szczęście czuję jak dzieci sie ruszają więc tyle potwierdzenia, że mają się dobrze, ale kurcze nie wiem czemu mam nieustannie twardy brzuch. Za wcześnie na takie rewelacje :(
 
Gnidka ja łykałam garść prochów 3 razy dziennie. Taki urok ciąży bliźniaczej ze trzeba na nia bardzo uważać:/ Pamiętaj ze macica rozciąga sie szybciej i bardziej, wielkość macicy odnoszonej pojedynczej osiąga po20 tc. Masz bliźnięta jedno czy dwu kosmowkowe? Maja jedna czy dwie owodnie? Nam jeszcze zagrażał TTTS i miałam usg co 2 tyg:/

Kamila, Magda mnie właśnie przeraża to co z tym siurkiem robic gdybym miała syna[emoji15]


Link do: Słodka Malina
Link do: Handmadebypati
 
Sa dwie szkoly...nic nie robic lub w. Myciu naciagac. Ja poszlam z mlodym na konsultacje po roczku i juz byl problem. Lepiej mysle w kaapieli probowac regularnie :-) jak mi sie trafi drugi syn to bede tak robic
 
Loo to ja tego siusiaka oddam w rece meza. Zrobil to niech sie meczy. :)
W doroslym zyciu stulejka moze przeszkadzac przy stosunku a jeszcze wezmy pod uwage ze taki chlopak moze bac sie kontaktow z kobietami bojac sie wysmiania. Najlepiej takimi rzeczami sie zajac u dzieciaczka ale po zabiegu ponoc boli. No i jeszcze trzeba jaderek pilnowac zeby sie nie schowaly. Ale znam te lwestie tylko z opowiesci.
Kobitki siedze teraz u fryzjerki z farba na glowie i zaraz bede piekna ;)
 
reklama
Do góry