reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Cześć dziewczyny :)

Niuniaczu, gratulacje serduszka!

Liv, Joani, zazdroszczę libido :) U mnie ostatnio żałośnie z tym, ale to tak jak pisała Ann, ciągłe mdłości nie idą w parze z amorami...

Marzycielka, super, że wyniki krzepiące. Daj znać, jak oceni je lekarz.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach! :) Wrzucajcie zdjęcia maluchów :tak:



U mnie kolejny dzień walki z chorobą i kolejny, w którym objawy mdłościowe osiągają apogeum. Praktycznie wszystko jest takie błeee :rofl: Mąż wczoraj kupił mi mrożone maliny i kolejne zapasy truskawek, to wlewam w siebie koktajle, czasem dodaję banana, żeby było bardziej treściwe. :) Dla męża gotuję kapuśniak na raty, dodaję coś i uciekam od garnka :D
 
reklama
STRASZNE! Dziecko w 24. tygodniu ciąży przeżyło aborcję, ale nikt nie chciał go ratować! Lekarze nie podjęli prób reanimacji. JEst film na neccie jak się wypowiadają lekarze z tego szpitala
 
Widziałam tą wiadomość wczoraj... Tragedia!
Popłakałam się jak małe dziecko!
Kurcze, dziewczyny tu tracą dzieci i przeżywają, a taka pójdzie i usunie w 6! miesiącu...
A ci lekarze,,, brak słów :(
 
reklama
@justjestem ja na ostatnim usg widziałam już Bąbla jak majtał rączkami i nóżkami :) widać było wyraźnie serducho i pulsującą pępowinę. to był 9w3d, wrzucam foto do odpowiedniego wątku :) na fotce tak dobrze tego nie widać, na usg widać za to ruchy doskonale :)

@PerseaNigra mnie bardzo przeszkadza stanie w kolejkach teraz... w zaawansowanej ciąży zawsze ktoś przepuści w kolejce bo wiadomo, widać. a teraz czuję się fatalnie, zakupy się same nie zrobią a nic nie widać...

U mnie znowu festiwal mdłości, ileż można, już ledwo żyję. nie odrzuca mnie od chleba/chałki z masłem i owoców, reszta szkoda gadać.

Kupiłam ciążowe spodnie w h&m i jestem bardzo zadowolna, wreszcie komfort na codzień, już mnie to rozpinanie guzików dobijało :)
 
Do góry