reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Just u mnie z usg 7t6d, wg om powinna byc tydzien starsza.
Gratuluje w ogole serduszka :D

Wszystkie okna pootwieralam i teraz chodze po domu i psikam wszedzie zapachem i ten zapach tez mi smierdzi, az sie boje zagladac do lodowki, a musze cos w siebie wcisnac w koncu :(
 
To ja na singiel tez właśnie. .... I na reklamie gdzie panowie paniom życzenia składali. .... hehe i wogole co rusz.

Ale dziś to jak bobr jak zobaczyłam jak gościu się oświadczył swojej kobiecie jak córcia urodziła to ubrali jej bodziak czy wyjdziesz za mojego tatusia.... na wylam jak głupia ;)
 
Iśka, Nevka ja się wzruszam ostatnio nawet na reklamach. :D

A śmierdzi mi praktycznie wszystko. Żel pod prysznic kupiłam bezzapachowy, krem do twarzy na szczęście niezbyt intensywnie pachnie, szukam innych kosmetyków bez zapachu. :)

Edit: Aria, widzę, że nie ja jedna na reklamach :D
 
reklama
Do góry