reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

Ja również usg na każdej wizycie, bez terminów, lekarz miły troszczący się, pielęgniarki super. :) Wizyty co 2,3 tyg , a później co 4tyg :) Jestem zadowolona :)
 
reklama
Wyniki sa ujemne, wysoka cytomegalia igg znaczy ze juz przechodzilas wiec ok, tylko toxi jakies niepewne ale niski wynik bardzo wiec nie wiem co myslec
 
A to przynajmniej za badania nie płacisz:) ale pieniadze nie sa najważniejsze ;) ja pewnie na twoim miejscu tez wolalabym zaplacic i byc spokojna ze z dzidzia wszystko jak najlepszej porzadku:)
 
Nevka będziesz musiała powtórzyć badanie ... tak w necie piszą przy IgG - Igm +
Masz min podwyższone wiec pewnie tylko obserwacja ... może świadczyć o tym ze przechodzisz toxo ... źle by było jakbyś oba na plusie miała ....
Ale ja to nie lekarz a doktor google tez nie za dobry ;) wiec dowiesz się wszystkiego jak pokażesz wyniki lekarzowi
 
Marzycielka no i on słabo to znosi. Jak mu rwali 8 kiedyś to dwóch chirurgów miało problem i sporo krwi się polało. Nie był w stanie jechać autem. Ale jak nie wyrwie to mu może szczękę rozerwać.

Bbubbka ja już pisałam kiedyś że u mnie w mieście też nie mają na NFZ usg w gabinecie :-/
 
reklama
Do góry