reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

No dziewczyny, jak ja za Wami nie nadążam nawet siedząc w domu na l4, to już tempo pisania musi być niezłe :D


Jaguś, bardzo mi przykro, że tak się stało. :( Z całego serca życzę Ci, żeby to były ostatnie takie troski. Trzymaj się dzisiaj, pamiętaj, że masz już jedno małe wielkie Szczęście w domu, no i daj nam znać, jak kolejne będzie w drodze!

Basia trzymam kciuki, żebyś miała spokojną ciążę pomimo tej kamicy!

Marzycielka i za Twojego męża, dwie 8 na raz to jednak przeżycie. Miałam raz wyrywaną jedną i źle wspominam...

Jak czytam o Waszym jadłospisie, to mi się coś w żołądku przekręca. :D Kolejny dzień z rzędu mam jadłowstręt. Głowa boli z głodu, a mi wszystko śmierdzi. No i ten kwaśny posmak w ustach.

Też czasem myślę, żeby spróbować pójść na nfz i mieć dzięki temu częściej wizyty. Ale boję się trochę nowego lekarza :)
 
reklama
Ann rozumiem to z zebami bo u mojego tez problem ze mu inne zeby zniszczy. Na razie ustalil, ze ma przyjsc 18.04 na konsultacje.

Moja szagierka w poprzedniej ciazy miala tylko 3 usg na nfz wiec wszystko mozliwe.
 
W pierwszej ciąży chodziłam prywatnie a moja córeczka urodziła się z kręczem szyi. Także też dlatego mam teraz inne podejście. Bo nie skąpiłam a i tak się nie udało uniknąć problemów. Nie wiem czy lekarz miał szansę to zauważyć w brzuchu. Pewnie nie ale niesmak pozostał.
 
Pytanie do dziewczyn, które chodzą do dwóch lekarzy, prywatnie i na nfz: oni wiedzą o sobie nawzajem? :) Brzmi dziwnie, ale chodzi mi o to, czy powiedziałyście przy jakiejś okazji, że chodzicie jeszcze do innego lekarza?
 
Dziewczynyyy, jak mi dzisiaj smierdzi wszystko to tragedia :( mylam wc i umywalke domestosem jakies 4h temu, wszystko dokladnie splukalam, a jak teraz wejde to dalej go czuje :( dodatkowo zmienilam posciel, wywalilam koldre i poduszki na balkon do wietrzenia a dalej czuje jakby ta posciel nie byla zmieniana z rok i normalnie wylezec nie moge w lozku :O
a jak sprzatalam to sie poplakalam, ze taki jest balagan w kuchni (mimo ze wiekszy bywal)... ja nie wiem co sie ze mna dzieje, jak tak dalej pojdzie to wyjde z siebie :(
 
reklama
Yeah :p dziewczyny Ja tak samo... wczoraj oglądałam na wspólnej i singielke i płakałam :D co nawet nic mnie nie wzruszyło :o
 
Do góry