reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Patka doskonale cie rozumiem. Pamietaj tylko ze nic jeszcze nie wiadomo. Twoj strach jest uzasadniony. Kazda matka by sie bala. Latwo sie pisze o wierze ze bedzie dobrze, kiedy nas to nie dotyczy. Duzo sily mamusiu dla ciebie i zdrowka dla dzieciatka.
 
Jesteśmy w domku nic nie stwierdzili będą konsultować nasz przypadek z innymi lekarzami i będziemy wracać na badania. Mam nadzieję że zrobią badania genetyczne i wszystko będzie jasne. Także dalej żyje w strachu ale mam nadzieję że bedzie dobrze i moja niunia jest zdrowa. Dziękuje za kciuki ale proszę o trzymanie ich za nas ciągle. Ale nawet jak będzie zle to będę walczyć o dobre życie dla mojego dziecka.
 
reklama
Do góry