reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Tekila to nie skok? i u mnie tak było, kilka lub kilkanascie dni, aż w koncu pewnego dnia coś sie zmieniło i teraz potrafi posiedziec w bujaczku, poleżeć na podłodze. Bedzie lepiej, nie podlamuj sie :)
 
reklama
A do Nas wpadl znajomy robic kuchnie w zabudowe,a maly grzecznie spi w pokoiku,ciesze sie ze na swieta bede miala kuchnie ale teraz mycia i ukladania bede miala od groma!! Siedze na kupie rzeczy z kuchni w salonie i jestem przerazona.
 
Każda z was może założyć wątek zamknięty nie trzeba mieć uprawnień. .. My zakladalysmu jak ja jeszcze uprawnień nie miałam ... zakładała nasza Tola i mamy obie uprawnienia do zarządzania nim ...

Moderatora dostałam później. .. i to nie tak ze sama o niego prosiłam ... jeśli potrzebujecie pomocy to piszcie


 
Ja też mam dziś kosmiczny kryzys. Nie wiem już nawet czy te skoki istnieją czy nie, przez moment jest fajnie, a potem znów jazda bez trzymanki, każdy dzień to loteria :/
W takie dni mam wrażenie, że całe moje bycie z małą polega na tym, żeby robić coś, żeby nie płakała, dwie minuty działa to, potem już nie i trzeba dalej szukać. Jestem wykończona :(

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może być u ciebie jak u mnie... mam małego terroryste kochającego ręce [emoji23] a jak dochodzą skoki to tez dzień tak wygląda jak u was :) tylko mam jeszcze starszaka do ogarnięcia i tż za granicą ... ale dzisiaj przyjeżdża [emoji7] wiec będzie mi trochę lżej


 
Mój terrorysta kocha cycka albo z niego je albo na nim śpi gdyby nie to ze musi być przebrany a do tego potrzebne są moje ręce to mama mogłaby się składać dla niego tylko z cyckow
 
Już napisałam do administratorki, obiecała pomóc. Dam znać jak będę wiedziała coś więcej. Jak się nie uda to poproszę Arię o pomoc.
A na marginesie Aria, terrorysta to dobre słowo, w samo sedno. Musi być tak jak panienka sobie życzy, bo inaczej nieszczęście. Nie wiem jak sama ogarniasz z dwójką dzieci i bez męża, bo mnie jedno dziecko i pies czasem przerasta, mimo że męża nie ma tylko jakieś 10 godzin dziennie.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobra dziewczyny jestem w szpitalu i nic nie wiem lekarka powiedziała że czegoś takiego jeszcze nie widziała i czekamy na innego lekarza. Już nie mam łez :(
 
Do góry